Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG 14
[Resim: P_20150427_130615_zpsyyw00iel.jpg]

Alıntı

[Resim: P_20150427_130533_zpshu1rrjzd.jpg]
[Resim: P_20150427_130441_zps6j1qv549.jpg]
[Resim: P_20150427_130511_zpszpzkflvm.jpg]
[Resim: P_20150427_130527_zpsyymhouwo.jpg]
[Resim: P_20150427_130651_zpsvlgvjkhx.jpg]

Alıntı

Saygıdeğer üstadlar bu gün Tisaş'ın bayiliğine gittim ve teşhirdeki Zig 14'ü rica minnet söküp elimden geldiği kadar fotolarını çekip sizin için forumda paylaşmak istedim umarım becerebilmişimdir,çünkü hem bu forumda hemde silahla alakalı mevzularda çok yeniyim .

Alıntı

Horozun iç tarafında yuvarlak bir iz var. Sebebi nedir acaba?

Alıntı

(28-04-2015, 06:40 PM)mtasdemir demiş ki: Horozun iç tarafında yuvarlak bir iz var. Sebebi nedir acaba?

İğneye vurduğu yerdir.

Alıntı

(28-04-2015, 07:05 PM)SertanY. demiş ki:
(28-04-2015, 06:40 PM)mtasdemir demiş ki: Horozun iç tarafında yuvarlak bir iz var. Sebebi nedir acaba?

İğneye vurduğu yerdir.
Sn. SertanY bu iğne izi normal bir durum mudur? Yoksa kalite kaynaklı bir sorun mudur?

Alıntı

Şahsi görüşüm:Kabza kapakları derhal değiştirmeli.

Alıntı

Sayın mtasdemir müsadenizle sorunuza cevap vermek isterim. Bu durum benim orijinal Browning horozumda da mevcut. Boya aşınması harici bir ezilme vs değil elinizi sürdüğünüzde hissedebiliyorsunuz. Fotodan bakınca tedirgin ediyor olabilir ama kendi silahımda 1.800 küsür atım ve belki 10.000 den fazla kuru tetik çalışmasından sonra ilk zamanda açılıp ilk günkü durumunu koruyan bu kadarcık boya açılması normal diye düşünüyorum. Zig 14 te de durum aynı ise korkacak bir durum yoktur.

Kararınız hayırlı olsun sayın ASUK_2861 Umarım kalite olarak sizi ve yurdum silahseverlerini mutlu edecek bir ürün olur. Kullanımı ve modifiyesi nispeten zevkli 1911 klonu kadar başarılı olsa ne ala... Browning severlerce alınabilecek bir tabanca olabilir belki.

Sayın Altuğ kabze kapaklarını ben biraz kalın buldum sizin de hoşlanmama sebebiniz bu mudur yoksa desen,renk durumu mu?

Saygılar.

Alıntı

(28-04-2015, 09:50 PM)cnrabt demiş ki: Sayın mtasdemir müsadenizle sorunuza cevap vermek isterim. Bu durum benim orijinal Browning horozumda da mevcut. Boya aşınması harici bir ezilme vs değil elinizi sürdüğünüzde hissedebiliyorsunuz. Fotodan bakınca tedirgin ediyor olabilir ama kendi silahımda 1.800 küsür atım ve belki 10.000 den fazla kuru tetik çalışmasından sonra ilk zamanda açılıp ilk günkü durumunu koruyan bu kadarcık boya açılması normal diye düşünüyorum. Zig 14 te de durum aynı ise korkacak bir durum yoktur.

Kararınız hayırlı olsun sayın ASUK_2861 Umarım kalite olarak sizi ve yurdum silahseverlerini mutlu edecek bir ürün olur. Kullanımı ve modifiyesi nispeten zevkli 1911 klonu kadar başarılı olsa ne ala... Browning severlerce alınabilecek bir tabanca olabilir belki.

Sayın Altuğ kabze kapaklarını ben biraz kalın buldum sizin de hoşlanmama sebebiniz bu mudur yoksa desen,renk durumu mu?

Saygılar.
Sn. cnrabt kıymetli bilgilendirmenizden ötürü teşekkür ederim. Benim de gördüğüm birkaç Cz ve Browning modelinde de benzer durum vardı. Anlaşılan bu durum standart bir sorun.

Alıntı

Şahsen böyle bir durum karşısında sorun demek pek doğru olmaz sanırım ancak görsel kaygılarla belki sorun olarak tanımlanabilir. Klonu olsa dahi Bro' ya toz kondurmadığımın farkındayım Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi