Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG 14
(26-04-2015, 09:02 AM)ASUK_2861 demiş ki: Sn.Kararsız Tisaş firması söz konusu silahın 2.300tl olan satış fiyatının önümüzdeki günlerde 3.500 tl olacağını ve 2.300 tl fiyatından yararlanmak isteyen müşterilerin bir miktar kapora ödemesi gerektiğini söylediler.Bende ruhsat işlemlerim sonuçlanana kadar fiyat artışı olabilir diye küçük bi miktar ön ödeme yaptım.Ödemeyi Tisaş'ın Trabzon temsilciliğine elden yaptım.

Sn.ASUK_2861 ,

Bir belge yada ödeme makbuzu falan almışsınızdır umarım ...

Bu yapılan işlem ne kadar yasal olmuş ben bilemem fakat pek doğru gelmedi bana .

MKE Kurumundan alacağınız tabanca için ve MKE kurumuna yapacağınız ödemenin bir kısmını Tisaş a yapınca nasıl olacakda MKE fiyatından düşecekler o miktarı ?

AKLIM ERMEDİ Smile

Saygılarımla .

Bozkurt Işıklı .

Alıntı

Sn.Lupus
Evet ödeme yaptığıma dair belge aldım.

Alıntı

Mesajı yanlış yere atmışım.

(26-04-2015, 09:08 AM)cos30 demiş ki: "Randevulu Satış" diyorlar.

https://m.facebook.com/trabzonsilah?refi...&source=48

Alıntı

Saygıdeğer üstadlar ben Trabzon'da yaşıyorum.Söz konusu temsilcilik Trabzon Emniyet Müdürlüğünün tam karşısında hatta ruhsat şubede söz konusu firmanın standı bile var.Bu insanlar emniyetin önünde beni dolandırmazlar herhalde.

Alıntı

Sn.ASUK_2861,

MKEK' den silah alırken hiçkimseye takılmadan silah satışa direk kendiniz müracaat ederseniz, MKEK' ye ödemeyi nakit olarak veya kredi kartı ile tek seferde ödenecek şekilde yaparsınız. Bu durumda üreticiye verdiğiniz avans, kapora vs ve bunu belgeleyen evrakın hiçbir hükmü olmaz.

Yerli üreticilerden yapacağınız taksitli alışverilerde ise sistem daha farklı işler. Üretici MKEK' ye silahın bedelini kendisi öder, müteakiben de sizden taksitle tahsil eder. Bu durumda ödediğiniz avans veya kaporayı toplam bedelden düşeceklerini ümid ederek hayırlı olsun diyelim. Eğer uygulama firmanın bilgisi dahilinde ise sorun olmaz , ama şahsi bir icat ise, başınız ağrıyabilir.

İyi günler.

Alıntı

(26-04-2015, 09:20 AM)ASUK_2861 demiş ki: Saygıdeğer üstadlar ben Trabzon'da yaşıyorum.Söz konusu temsilcilik Trabzon Emniyet Müdürlüğünün tam karşısında hatta ruhsat şubede söz konusu firmanın standı bile var.Bu insanlar emniyetin önünde beni dolandırmazlar herhalde.

Sn ASUK_2861

Tamamen pazarlamacı ağzıyla size tabanca satmak için kaparo almışlar. Yok 3500 lira olacak, yok bilmem ne.Önemli olan rakam.2300 güzel bir rakam.

Profilimde telefonum mevcut ,ararsanız görüşelim.

Saygılarımla.

Alıntı

(26-04-2015, 09:08 AM)cos30 demiş ki: "Randevulu Satış" diyorlar.

https://m.facebook.com/trabzonsilah?refi...&source=48

Uygulama firmanın bir ödeme opsiyonu imiş...

Alıntı

<iframe width="480" height="360" src="http://s12.photobucket.com/user/cavitasuk/embed/slideshow/"></iframe>

Alıntı

Arkadaşlar resim atmaya çalışıyorum ama pek başarılı olamadım kusura bakmayın

Alıntı

[Resim: P_20150427_130452_zpsrsom46h6.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi