Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG 14
Saygıdeğer üstadlar ben söz konusu silahtan almak için başvuru yaptım.Tavsiye ve uyarılarınıza ihtiyacım var.Bu silah hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.[/quote]

Alıntı

Sn.ASUK_2861

Şu an Zig 14 modelini alan , deneyen yok zannediyorum.Yeni bir tabanca olduğundan dolayı , biraz bekleyin derim.Sıfır fiyatına ikinci el ithal bir tabanca bakmanızı tavsiye ederim.Satın alma belgeniz bir yıl geçerliliği var.Aceleci davranmayınız.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Sertan Y.

Satın alma belgesiyle alakalı vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkür ederim.Bana Tisaş yetkilisi 2 ay demişti ondan biraz aceleci davranıyordum.

Alıntı

Sn. ASUK_2861;

Facebook sayfalarında sipariş üzerine satış yapıldığı yazıyordu. Siparişi verdiyseniz sıkıntı olmaz mı?

Alıntı

Sn.Cos30

Ben sipariş verdim hatta kapora da ödedim ama değişiklik yapma şansım var.

Alıntı

Bunu düşünmez misiniz?

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=12582

Alıntı

(25-04-2015, 08:51 PM)ASUK_2861 demiş ki: Sn.Cos30

Ben sipariş verdim hatta kapora da ödedim ama değişiklik yapma şansım var.

Sn. ASUK _2861 ,

Nereye kapora ödeniz ? Ön ödemeli silah nasıl alınıyor ?

Bir kaç Facebok sayfasından silah dolandırıcılığı yapıldığı ve insanların paralarını HİÇ ettiklerini gördüm .

Aman sizde bir madur olmayın .

Bildiğim kadarıyla MKE harici bir yerden sıfır silah alma şansımız yok . Bu nedenden ötürü ödemeyi sadece MKE ye yapmamız gerekmez mi ?

Saygılarımla .

Bozkurt Işıklı .

Alıntı

Açıkçası ben de avansla sıfır silah satışı yapan üretici veya temsilciyi ve nasıl yapabildiğini çok merak ettim...

Alıntı

Sn.Kararsız Tisaş firması söz konusu silahın 2.300tl olan satış fiyatının önümüzdeki günlerde 3.500 tl olacağını ve 2.300 tl fiyatından yararlanmak isteyen müşterilerin bir miktar kapora ödemesi gerektiğini söylediler.Bende ruhsat işlemlerim sonuçlanana kadar fiyat artışı olabilir diye küçük bi miktar ön ödeme yaptım.Ödemeyi Tisaş'ın Trabzon temsilciliğine elden yaptım.

Alıntı

Sn.ASUK_2861,

Yaptığınız ödemeye karşılık size herhangi bir belge verildi mi?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi