Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
(15-05-2019, 03:29 PM)1905sss demiş ki: Sn. EmirArdogan,

Çakılarınızı kazasız belasız kullanın. 11 tane çakınız olmuş. Genç yaşta küçük bir koleksiyon oluşturmuşsunuz bile. Umarım daha güzelleri de sizin olur.

Bir sonraki adımınız 250 TL lik Ruike çakılardan bir kaç tane almak yerine o paraları birleştirip bir tane daha iyi çakı almak olsun.

Bana kimse seneler önce bunu söylememişti Smile

Not : O yazılan çizilen indirim oranları sizi yanıltmasın. Sorsanız memlekette her şey % 50 indirimli satılıyor.

Sayın 1905sss
Bu forumu ilkokul 5. sınıfa giderken keşfetmiştim. O zamandan beri 2 günde bir kesin girer ve anlasam da anlamasam da bir sürü yazı okur ve kesinlikle bir şeyler öğrenip çıkarım. Sizin neredeyse bütün konularınızı hatta bir ara bütün mesajlarınızı bile okumaya başlamıştım. Sizin sayenizde Led Lenser'dan çok mantıklı bi fener tercihi dahi yaptım. Ve bu yüzden size bir teşekkürü borç bilirim. Söylediğiniz konuya gelirsem ben söylediğiniz sözü çok mantıklı buluyorum kesinlikle haklısınız. Ancak çakılarımı nasıl satışa çıkaracağımı ve nereden satacağımı bilmiyorum. Zaten aldıktan sonra satmayı düşündüğüm şu an için sadece Ruike marka çakılar. 
Kalanlardan çok memnunum şu an için. İşin doğrusu hem çakılarımı nereden satacağımı bilmiyorum hem de 2. el olarak nereden alabileceğimi bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Bir de indirim olayını şöyle açıklayım, çakı alacağım zaman yurtdışı fiyatlarına bakmadan aldığım tek satış yeri Tac87. Bunun dışında Amazon, Bladehq ve çakının kendi sitesinden fiyatları kontrol edip uygunsa alıyorum. Ve Ruike çakılar şu an benim bildiğim kadarıyla yurtdışı fiyatlarında satılıyor neredeyse. İndirimden bu yüzden bahsetmiştim. Zaten Efe Av ve Tac87 dışında ilk kez başka bir siteden alışveriş yaptım Big Grin Biraz uzun oldu sanırım kusuruma bakmayın.Saygılarımla, Emir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - EmirArdogan - 16-05-2019, 12:12 AM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi