Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sn. turan tactical nasıl da heveslendim. Sağlık olsun. Güle güle kullanınız.Smile

Saygılarımla

Alıntı

Sevgili Tiğ Tiğ,
Karambitin arkası olmuş da, önü nerede? Hani Tiger Claw? Big Grin
Sevgilerle

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
turan tactical
(27-12-2016, 03:18 PM)tirendaz demiş ki: Sevgili Tiğ Tiğ,
Karambitin arkası olmuş da, önü nerede? Hani Tiger Claw? Big Grin
Sevgilerle

Sn.Tirendaz,
"Deployment" hızı göz önüne alınarak geliştirilmiş bir "EDC" gözü ile bakmıştım ben olaya, direk vahşi tarafları dürttünüz şimdi. Bir profilim de yok ki eğemi alıp kaplan dınnağı yapayım kendime Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
Koleksiyonuma eklemek üzere hep aklımın bir köşesinde tuttuğum  MCUSTA KATANA MC 0042 model çakım bugün elime ulaştı.  Değerli sponsorumuz Efe Av'a yaptığı kampanya ile bu modeli alınabilir kıldığı için teşekkür ederim.

[Resim: IMG_8989a_2.jpg]

Fotoğraflarda heybetli gözükse de, açık 19 cm'lik uzunluğuyla normal boyutlarda sayılır. Namlusu VG 10 San Mai çeliği , Namlu kalınlığı 3 mm.  

[Resim: IMG_9005_1.jpg]

Muazzam keskin ve sivri.  Benle şaka yapma der gibi. 

[Resim: IMG_9009.jpg]

[Resim: 1fc4801b-d152-496f-8112-bd694657e3dd.jpg]

WD 40 landıktan sonra  koleksiyon çantamda birinci mevki de ki yerini aldı.

[Resim: IMG_9017.jpg]

Saygılarımla,
C.E

Alıntı
35 üye teşekkür etti:
Hakan_, Gravis_Pro, cnrabt, Fruktoz23, YgtBey, Mr.Wayne, S@riyerli, ugurucar57, muratcantona, asuspc, 1905sss, GullyFoyle, ilksurfer, heisenberg, talaymu, kaan han, sem, alone61, xeorx, tirendaz, Xlll, Zulu, husrev, Yasin06, ERDAL, tekoglu, şekerlioğlu, ismicey, wubıh, lupus, alpago, onurkursat, sarp kılıç, konyali, Emir93
Bir tanede benden olsun
[Resim: DSC_2329.jpg]

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, YgtBey, S@riyerli, 1905sss, Fruktoz23, sem, alone61, tirendaz, heisenberg, Xlll, ilksurfer, GullyFoyle, Mr.Wayne, şekerlioğlu, ismicey
[Resim: 20161228_122350_zpsrwa6qm0n.jpg]

Alıntı
30 üye teşekkür etti:
S@riyerli, husrev, ilksurfer, Gravis_Pro, GullyFoyle, Yasin06, fbalun, alone61, heisenberg, tekoglu, alpago, sem, TTD, 1905sss, cnrabt, ihtiyar, mvx, asuspc, Red Kit, lupus, Fruktoz23, Mr.Wayne, şekerlioğlu, ismicey, gaul, Cem1964, YgtBey, Xlll, sarp kılıç, Emir93
Şöyle bir bıçak almam lazım. Süper ya.
[Resim: b_ak.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
heisenberg, ismicey
200 liranın biraz altında bir fiyat biçmişler bu yukarıdaki bıçağa da; kim nasıl kullanır, ben anlayamadım.
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tsuba
Son gözdem ;

[Resim: Whats_App_Image_2017_01_03_at_00_13_24.jpg]

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
GullyFoyle, Gravis_Pro, heisenberg, alone61, YgtBey, 1905sss, kuzeybuzulu, husrev, Cem1964, Xlll, tirendaz, ismicey, sarp kılıç, Emir93
(04-01-2017, 03:41 PM)tirendaz demiş ki: 200 liranın biraz altında bir fiyat biçmişler bu yukarıdaki bıçağa da; kim nasıl kullanır, ben anlayamadım.
Saygılarımla

Çıkarmak ayrı, sokmak ayrı dert, kınına Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
bozkurtcml

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi