Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sayın S@riyerli,

satın almış olduğunuz Extrema Ratio marka bıçakların bir çok modelinde kullanılan N690 çeliği (sanırım Avusturya'da icat edilmiş), elastikiyet ve sertliğin, benim açımdan, ideal kombinasyonuna sahip.
Her ne kadar Fulcrum, Doberman ve Col. Moshin bıçaklarıma kıyamasam da, modelini hatırlamadığım bir çakısına insan evladının yapmayacağı muameleleri yaptım. Hatta Japon sutaşında ağız açısını bile değiştirdim (ssatlerimi aldı).

Halen kesiyor, halen dayanıyor.
O açıdan gerek Extrema Ratio markası gerekse N690 çeliği adamı yolda bırakmaz diyorum.

Yerel ustalarımızdan işlerini en çok beğendiğim kişi, sayın Sefa Çabuk.
Bir türlü yanına gidemediğim için şahsen tanışma imkanı bulamamış olsam da ara ara telefonda görüşüyoruz.

Kendisi Ruslar'ın sürekli gayrimenkul edindiği, otelleriyle meşhur bir güney ilimizde mukim.
Vaktiniz olursa, hızlı trenle (Pendik'ten) Eskişehir'e kadar gelirseniz, buradan beraber gitmeyi (benim içinde çok iyi bir bahane olur) ve Sefa Bey'le yüzyüze tanışmayı ve şaheserlerini müşahade etmeyi çok isterim.

Sizin de bu ziyaretten fazlasıyla mutlu olacağınızı düşünüyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
S@riyerli

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - evrenay - 21-11-2016, 03:08 AM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi