Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII

Alıntı

[Resim: 72afc0e6-8230-4f21-9520-a5ad48004a0c_zps3ufq9l4v.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
[Resim: rEQg07.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Hultafors balta .

[Resim: nE7JJ0.jpg]

Alıntı

Sn. asuspc ;

Balta çok güzel de ; yaş bir ağacı baltalamadınız inşaAllah :s

Saygılar

Alıntı

Özel yapım puro kesicim

[Resim: 20160822_100926_zpsdpmzwqlu.png]

[Resim: 20160822_100854_zpsmsoiyuuz.png]

[Resim: 20160822_100834_zpsakdlj5qg.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ismicey
(22-08-2016, 01:30 AM)S@riyerli demiş ki: Sn. asuspc ;

Balta çok güzel de ; yaş bir ağacı baltalamadınız inşaAllah :s

Saygılar

Yok hocam birisi bu ağaçı parçalamış kırılmış yana yatmıştı.Çırası için de bayağı bir baltalamışlar.Ben de sadece baltanın fotosu için oraya koydum.Hatta başta aklıma geldi de gece yarısı çaıklama yapmadım.Hatta bu fotunun altına "Haftasonu dinlenmek ve eğlenmek için gelenlerin" ortalıkta bıraktıkları poşet, şişe , vs aklınza ne gelirse yani pisliklerini çektim onu paylaşacaktım.Ne yazık ki biz insanlar hayvalar kadar temiz olamıyoruz.Dün bulunduğum bölgede küçük bir temizlik yapıp yaksamda ne yazık ki bitmedi.Ayrıca ateş yakmak için yaş meşeleri çamları doğramışlar.Bu fotodaki ağaçta çıra için katledilmiş.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha
Herkese iyi akşamlar. Bunlar aslında bıçak veyahutta çakıdan çok pala sınıfına giriyor ama burada paylaştım. Ben elimden geldiği kadar böyle değişik palalar bulduğum zaman almaya çalışıyorum. Umarım beğenirsiniz.

[Resim: pala3_zpshm1gp5jv.jpg]
[Resim: pala2_zps1kqpek4k.jpg]
[Resim: pala1_zpsfxpjizut.jpg]

Alıntı

ONTARIO RAT 1

Formun revaçta çakı modellerinden Pembe Rat 1 de tereddütsüz koleksiyona ekledik.
Boyutları sevdiğim tipte, battal boy. Kavraması çok güzel, elime tam oturuyor. Yumuşak, keyif veren bir açılışı var. Kafamda Edc = Delica şeklinde kod lu olduğundan günlük kullanım için bence büyük. Pembe siyah uyumu hoşuma gittiğinden bu rengi tercih ettim, hanım beğenmez ama beğense de kaptırmaya hiç niyetim yok. Smile

[Resim: IMG_6406.jpg]

[Resim: IMG_6404.jpg]

Namlu AUS 8 çeliği ve gayet güzel merkezleyen Liner Lock a sahip,

[Resim: IMG_6407.jpg]

[Resim: IMG_6410.jpg]

Fiyat fayda değerlendirmelerinde methedildiği kadar varmış. Ayrıca Kara kutuya da renk getirdi.

[Resim: 20160901_185040.jpg]

Saygılarımla,
C.E

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Emir93
Sn.Cem1964, ürünleriniz hayırlı olsun.Pembe çakıyı outdoor faaliyetleriniz için edc yapmanızı tavsiye ederim. Geçenlerde bir günlük kamp esnasında siyah leatherman supertool'umu defalarca kez aramak zorunda kaldım.Bir daha gitmeden önce üzerine fosforlu bir bant çekmeyi düşünüyorum.Şimdiden turuncu renkte bir paracord taktım.Sonbaharda turuncu ve sarı renkler de işe yaramayacaktır.

Kara kutuyu nereden temin ettiğinizi öğrenebilir miyim?

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi