Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
(15-06-2016, 12:58 PM)GullyFoyle demiş ki: Sn. alonewolf anlayışınız için teşekkür ederim. Söylediklerinizi ifade etmek istemiştim ben de. Bir de üslup mevzusu. Ayrıca söz konusu fotoğrafın kaldırılması için bizzat kendim mesajımı şikayet etmeme rağmen uzatılması anlamsız geldi o kadar. Yorumunuzu beğenmem bile olay olmuş.

Saygılarımla

Sn. GullyFoyle,

Anlayamıyorsunuz. Sn. alonewolfun yazdıkları "yanlış" yani sizinde ifade etmek istedikleriniz yanlış. Kabul etmek niye bu kadar zor?

Sn alonewolf hatalı olduğunun bir kısmını en azından kabul etti. Verdiği cevap çok ciddi değildi. Okumadan yazmıştı. Ama kusura bakmayın dedi eyvallah kapanmıştır.

Ama diğer savunduğu da yanlış. Yüz mesaj veya bilmem kaç ay önce bir üye muşta vs. resmi koyduğunda görülmemiş olabilir. Görülmesi lazım ne demek? Biz 24 saat takip bekçisi değiliz. Binlerce mesajı ve üyeyi teker teker denetleme gibi bir sorumluluğumuzda yok. Ama gördüğümüzde söyleyebiliriz. Doğrusu da budur.

O gözden kaçtı diye ohh ne güzel bir daha kimseye birşey demeyelim. Var mı böyle bir şey Allah aşkına? Kırmızıda geçen birini polis çevirmiyorsa devam bundan sonra serbest. Polise de böyle açıklarız; onu çevirmedin haksızlık.

Gözümüzün önünde koskocaman bir muşta sergileniyor. Hem de anahtarlık falan değil yüz senelik klasik muşta. Etrafına da diğer küçük muştalar sergilenmiş. Bunu yapmayın dediğimde bilmem kaç no lu mesajda o üyeye denmemişti cevabı alıyorum. Yapmayın efendim çocuk değiliz hiç birimiz.

Birisi yaptı yakalanmadı diye susalım bundan sonra. ( Aslında ona da susmadık ya )

Ama Sn. GullyFoyle, maşallah o kadar baskın bir karakter ki yazıyor çiziyor altını çiziyor bolt yapıyor anlatıyor. Neredeyse beni suçlayacak muştası için. Biraz daha yazarsa ben özür dileyeceğim zaten. Neymiş kendini şikayet etmiş resim kaldırılsın diye.

Üslup üslüp diye diye durmadan yazıyorsunuz. Keşke forum kuralları veya kanunlarımıza da bu kadar hassas yaklaşsınız.

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - 1905sss - 15-06-2016, 01:32 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): fsmy, 1 Ziyaretçi