Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sn. Gaul O patch Metal Mulisha 'nın logosu. Bünyesinde ekstrem sporla uğraşanların olduğu aynı zamanda kıyafet ve aksesuar da satan bir oluşum, Red Bull un takımları gibi. Ben tesadüf eseri Konak/İzmir'de yapacağım çanta için patch ararken buldum. Ebay'de vardı bir ara. Bulamazsaniz, gittiğimde alır gönderirim halen varsa.

Sn. ecorotti Elimdeki mora'lar genel olarak dağda, bayırda iş görünce şehirde yanımda taşıyabileceklerimden başlamıştım almaya Smile ascim'in getirmesini beklediğim iki model var. Bir de instagramda takip ettiğim şahane bir usta var ona ayrıca özel yaptıracağım artık. Şu yivli işini halletmeye bakıyorum bu aralar.

Sn. alonewolf anlayışınız için teşekkür ederim. Söylediklerinizi ifade etmek istemiştim ben de. Bir de üslup mevzusu. Ayrıca söz konusu fotoğrafın kaldırılması için bizzat kendim mesajımı şikayet etmeme rağmen uzatılması anlamsız geldi o kadar. Yorumunuzu beğenmem bile olay olmuş.

Saygılarımla

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - GullyFoyle - 15-06-2016, 12:58 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi