Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
(14-06-2016, 10:19 PM)alonewolf demiş ki:
(14-06-2016, 08:44 PM)1905sss demiş ki: Sn alonewolf, öncelikle rica ederim. Lütfen her düşündüğünüzü yazın. Sorun yok.

Ama pala ve benzeri ürünleri muşta ile bir tutuyorsanız eyvallah demekten başka birşey kalmıyor.

Siz muştanın ne olduğunu biliyor musunuz acaba? Parmaklarınıza takıp insanın yüzüne vurursunuz. Suratındaki her kemik bir daha düzeltilemeyecek biçimder kırılsın diye. Muşta bir ruhsatsız tabanca ile aynıdır. Palayı bıçağı görmezden gelebiliriz kendi aramızda.Hatta av da ormanda kolluk kuvetide görmezden gelir. Maddeleri incelemez. Bir açıklaması olabilir. Ormana, doğaya gidip palası olan kişiler biliyorum.

Muşta nedir efendim? Bunun nereden alındığı ile bizim ilgimiz nedir? Smile Ascim palayı, bilmem ne bıçağını gümrükten geçiriyor niye muşta getirmiyor düşündünüz mü hiç?

Bu forumda ilk defa "muştanın" savulduğunu gördüm bende şaşırdım açıkcası. Çoğunluk sizin gibi düşünüyorsa ben inatçı değilimdir. Eyvallah der çekilirim kenara. Smile

( Sn. GullyFoyle da size hemen teşekkür etmiş Smile Bazen forumdan ayrılmak istiyorum. Ama yapamam diye denemiyorum bile... )

Bu arada bu başlığın altında "601" numaralı mesajda muşta paylaşılmış, hiç bir tepki çekmemiştir.

Bu şekilde fikir ayrılıkları tabii ki olacaktır. Önemli olan fikir ayrılıkları sonucunda saygılı bir ortamda daha iyi sonuçlar çıkarıp kararlar almak. Seviyeli bir şekilde sorunları tartışmak forum adına zarardan çok fayda getirir.

Saygılarımla

601 no lu mesajda muşta paylaşılmış ama tepki çekmemiş öyle mi? Ben veya diğer arkadaşlar bir şey dememiş öyle mi? Siz forumu okuyorsunuz sonra yazıyorsunuz değil mi efendim?

Ayrıca diyelim ki doğru yazdınız. Aslında yazmadınız, okumadan etmeden cevap vermek için yazmışsınız. Yoksa benim de Sn. Altuğ'un da kendisi uyardığımızı görürdünüz. Ama diyelim kimse uyarmadı, muşta kaynadı gitti o mesajda. Eeee ne demek istiyorsunuz? Bundan sonra serbest mi yani. Yok 601. mesaj da uyarılmadı x üye bundan sonra serbest. Böyle mi istiyorsunuz?

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - 1905sss - 15-06-2016, 12:15 AM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi