Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sn. 1905sss haklısınız dedim, anladığımı da belirttim zaten. Ayrıca kendi mesajımı rapor ettiğimi, o görselin de çıkarılmasını rica ettiğimi belirttim. (15 dakika geçtiğinden düzenlenmiyor mesaj, siz daha iyi biliyorsunuz benden.)Sadece dipnot olarak benzer fotoğraflar olduğu için yanılgıyla hareket etmiş olabileceğimi dile getirdim. Benzer bıçaklar gördüm demedim. Tekrar okuyunuz lütfen. ( Zaten "Benzer fotoğraflar var, benimki neden problem oldu" demiş de değilim. ) Moderatör/admin arkadaşlar görsel konusunda gerekli müdahaleyi yapacaktır, şikayetim üzerine zaten. (Hitap konusunda gerekli özen gösterilmediğine göre karşılıklı konuşmaya devam etmenin manası yok sanırım. Yeteri kadar açık ve saygılı bir şekilde dile getirdim söyleyeceklerimi. Kafi gelirse ne alâ. Konu benim için noktalandı.)

Saygılarımla

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - GullyFoyle - 14-06-2016, 07:47 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi