Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Efendim, pek kaliteli Halmak'ın pek kaliteli kılıfını 7.65'lik kütüklüğü olarak kullanabilirsiniz Wink Garantili, kutusunda Böker, pardon Boker için bıçak üstadlarının değerli yorumlarını bekliyorum Huh Titremez'e gelirsek, suya tutulması nedeniyle kuruttuktan sonra önlem olarak koruyucu yağ uygulamama rağmen her yerinden kaplama dökmesi pek şaşırtmadı Angel
http://i.Bu adres calismamaktadir/MJkg2Q.jpg

Alıntı

Allah aşkına birisi şu fotoğrafın boyutunu küçültebilir mi acaba? Tam da sayfa başında. Her açtığımızda kocaman bir resim çıkacak karşımıza. Smile
Saygılarımla.

Alıntı

Düşüncesizliğimden ötürü bütün forumdan özür dilerim, mesajı göndermem üzerinden 15 dakikadan fazla zaman geçtiği için müdahale edemiyorum.

Alıntı

(04-06-2016, 04:10 PM)KnifeLover demiş ki:

Büyük keyifle izledim Sn.KnifeLover elinize,emeğinize sağlık.

Saygılar

Alıntı

(10-06-2016, 07:08 PM)karadenizarif demiş ki:
(04-06-2016, 04:10 PM)KnifeLover demiş ki:

Büyük keyifle izledim Sn.KnifeLover elinize,emeğinize sağlık.

Saygılar

Rica ederim Sn.karadenizarif elimizden geldiği kadar birşeyler yapmaya çalısıyoruz.

Alıntı

Sn. KnifeLover çakıları sakladığınız kutu hakkında bilgi alabilir miyim? Kutu içindeki köpüğü siz mi eklediniz yoksa hazır mı geldi komple? "Customizable foam" ya da "Pick N' Pluck foam" denilenlerden var pelikan cantalarda ama ben bir çekmecenin tamamına uygulayacağım için kararsız kaldım. Bulamazsam yüksek yoğunluklu ses yalıtım köpüğü + plastidip kullanacağım çünkü.

Bu arada Kershaw ürünlerini ben de çok seviyorum fiyat/performans açısından oldukça iyiler. Assisted sistemleri de gayet başarılı. Hızlı ve yumuşak açılıyorlar.

Saygılarımla.

Alıntı

(11-06-2016, 10:48 AM)GullyFoyle demiş ki: Sn. KnifeLover çakıları sakladığınız kutu hakkında bilgi alabilir miyim? Kutu içindeki köpüğü siz mi eklediniz yoksa hazır mı geldi komple? "Customizable foam" ya da "Pick N' Pluck foam" denilenlerden var pelikan cantalarda ama ben bir çekmecenin tamamına uygulayacağım için kararsız kaldım. Bulamazsam yüksek yoğunluklu ses yalıtım köpüğü + plastidip kullanacağım çünkü.

Bu arada Kershaw ürünlerini ben de çok seviyorum fiyat/performans açısından oldukça iyiler. Assisted sistemleri de gayet başarılı. Hızlı ve yumuşak açılıyorlar.

Saygılarımla.

Bauhausta wisent kutu markasi.Icerisinde lazer kesim kup kup kesilmis sünger parcalari var.Yer acmak oldukca kolay.piyasada harcase olarakta geciyor.Daha kalitelileri du gecirmez darbe emici ozellikte olanlari da mevcut.

Alıntı

William Henry B05 Red Wave 002/100

[Resim: ee17885b-3446-4b86-aebc-d75838c54ca1_zpsgewsdpq1.jpg]

[Resim: IMG_0096_zpst1zh9l1v.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
S@riyerli
(14-06-2016, 11:02 AM)sem demiş ki: William Henry B05 Red Wave 002/100

[Resim: ee17885b-3446-4b86-aebc-d75838c54ca1_zpsgewsdpq1.jpg]

Kozalak mı kabzadaki desen?

Alıntı

Doğrudur Sn ecorotti. Ayrıntılar için aşağıdaki link incelenebilir.

http://www.williamhenry.com/monarch-red-wave.html

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi