Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Arkadaşlar konusu açılmışken , Cold Steel geçen yıl sonu itibari ile pek çok modelinin Aus 8 , 4116 ve San Mai imalat bandını durdurdu.
Aus-8 Modellerin üretimleri Carpenters CTS® XHP Alloy'la değişti, sabit bıçaklarda'da Vg-1 ve CPM 3-V çelik kullanmaya başladılar, fiyat etiketi olan 4116'lar ise D2 ve SK-5 ile değişti.

Aşşağıdaki ilk linkte yeni Carpenters CTS'nin "Edge" dayanım testi var,Recon XL modelinin AUS-8 üretimiyle birebir kıyaslama yapılmış.

Bu linktede Rus bir bıçaksever tarafından yıllardır üretilen Tri-Ad lock öncesi model ve Tri-Ad lock'a sahip şuanki kasa AUS-8 Recon Tanto modellerinin dayanım testi var.

Hali hazırda dayanımları zaten yeterliydi , yeni modellerde dahada arttırıldı, birde zaman zaman pin ebatlarıyla alakalı yaşanan montaj problemlerinide hallederlerse çok güzel olucak.

Saygılar.

Alıntı

(13-05-2016, 11:59 AM)Triggernazi demiş ki:
(12-05-2016, 09:56 AM)Altuğ demiş ki: Sn. Triggernazi,
Kolleksiyonunuz çok güzel.Ancak içlerinde sıkıntı çıkaracak modeller mevcut.Ppq'dan ve modifiye amaçlı edinmek istediğiniz silahınızla yolları ayırmanıza neden olabilir.Dikkat edin.Üç kuruşluk bıçak için ruhsatlarınızı yakmayın.
Saygılarımla.

Sn.Altuğ uyarınız için teşekkür ederim, zaten bu sebepten ötürü push dagger ve çift ağızlı modelleri taşımıyorum.

Bıçaklarınız ve koleksiyonunuz çok güzel. Ne zaman böyle bir koleksiyon görsem eski zamanlarım aklıma geliyor. Umarım siz hiç satmak zorunda kalmasınız. Ve hep büyür koleksiyon.

Bu arada genel bilgi vereyim. Bazı şeylerin yasak olması için sadece taşınmaması yeterli değildir. Bulundurulması da suç teşkil eder.

En azından kedileri her fotoya koymayın. Onlar kedi şeklinde de olsa sonuçta ne olduğu belli! Yurt dışındaki self defence olayı buralarda yemez. Ruhsat muhsat herşeyi kaybedersiniz aksi bir durumda.

Alıntı

Sn. 1905sss , Uyarınız için teşekkür ederim.

Alıntı

Yeni örümceklerim Smile)

[Resim: GRqVQV.jpg]

Alıntı

Sn asuspc;

Sanki örümceklerden haz etmiyor ya da korkuyordunuz diye hatırlıyorum.Bu fotoğrafı nasıl çektiniz.

Yoksa sizde meşhur şarkıya cover mı yaptınız.Suçu günahı yok spyderconun kötü davrandığım sevimsiz bir bıçak mı dediniz.

Alıntı

Sayın madenci08,

Örümceklerden nefret ediyorum.Bunun plastik olduğunu bildiğimden huylansam da alabiliyorum.Ama peluş olanına dokunamıyorum tüylü ve gerçeklik hissi veriyor .Smile) Temayı oluşturmak için katlandım diyelim..Smile

Alıntı

[Resim: IMG_20160516_215926_zps4scglri6.jpg]

Sayın ecorotti'nin benim için yaptığı muhteşem bıçak. Kendisine şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bıçakla alakalı teknik bilgileri kendisinin vermesi daha doğru olacaktır.

Kılıfı ise Efe Av Ticaret'ten hazır aldım.

Saygılarımla

Alıntı

Bu bıçağı yapılırken görmüş hatta dokunmuştum.Hatta göz koymuştum.Lakin size yaptığını söyleyince avucumu yalamıştım.Güle Güle kullanın.

Alıntı

[Resim: vwu6j7.jpg]
Herkese merhaba, Mora robust umun kabzasını geyik boynuzu ile değiştirdim. Görsel olarak zayıf olsa da iş görecek bir çalışma oldu.

Alıntı

Bence şimdi bir ruha sahip olmuş sayın alonewolf, elinize sağlık.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi