Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sayın Machette , inanın böyle şanslı bir seçim yaptığım için sevinçliyim. Bu ustura ile mutlu olacağımı hissediyorum.

Açı tutturma konusunda çok sorunum yok malum jiletli usturayla aylardır idmandayım. Sap önceden kullandığım bir tl lik usturanın sapından farklı ve kalın geldi elimin muhtemel birkaç traş boyunca alışması gerekecek diye düşünüyorum. Yoksa üretldiği malzeme ile bir sıkıntım yoktur.

Masatlama konusunda aylardır bir Çin işi usturayı adam etmeye çalışmaktan dolayı el becerim hiç yoktan iyi sayılabilecek bir düzeydedir. Ne var ki yeni malzeme acemiliğinden iki belli belirsiz kesiği dovo masatın üzerine attım.

Gel tir forumu bir süre bu konu için uzaktan takip etmişliğim vardır. Yine baştan bir hatim etmek gerekecek.

Traş olma sıklığım aylık düzensiz iş programıma bağlı olarak çok değişken. Bir kaç gün arka arkaya olabilirken, 5 gün hiç traş olmayabiliyorum.

Daha önceki mail ile iletişimimizden kalan bağlantınızı kaybettim. Yardımınıza hızlı bir şekilde ulaşabilmem için cnrabt@gmail adresine yazabilirseniz sevinirim.

Saygılar.

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - cnrabt - 01-04-2016, 08:25 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi