Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Merhabalar değerli forum arkadaşlarım. Ben her zaman yanımda çakı taşımayı severim. Bu güne kadar çeşitli çakılar taşıdım ancak şehir hayatında, hele hele sürekli kamu kurumlarına girip çıkıyorsanız, görünüm açısından çakılar bazen sorun olabiliyor. Ben de bu nedenle uzun süredir anahtarlığımda Victorinox SD model çakı taşıyordum ama yeterli olmuyordu. Ben bu halde yaşarken, geçen hafta hayatımdaki en mutlu günlerimden birini yaşadım; "eşim bana çakı aldı" hayatımda bir ilk. Efendim sırayla inşallah çakı, bıçak, balta vs. derken belki bir gün silah da alır. Smile Aldığı model Victorinox Hiker modeli hem boyut olarak hem de alet edevat olarak ihtiyacı karşılıyor, üstüne üstlük sevimli de görenler "bu ne yahu" demiyor. Ben de üzerine belde taşımak için bir klips, bir de daha sevimli yapmak için yeşil ip taktım. Şimdi huzurlu bir şekilde taşıyorum. Herkese selamlar, saygılar...

[Resim: 65L8kv.jpg]

[Resim: yLrRlj.jpg]

[Resim: GoO5kZ.jpg]

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - kyucel - 03-02-2016, 11:54 AM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi