Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sn. Altuğ,
Siyahlar ikiz kardeş. Tekrar tekrar fotoğraf çekmekle uğraşmayayım diye farklı açıdan poz vermek istemiştir büyük ihtimalle. Smile
Fakat ilginçtir ki bir tanesinin lineer kilit sistemi düzgün çalışmıyordu. Bıçağının dip kısmını Dremel ile biraz traşlamak zorunda kaldım. İçinize mi doğdu?
Saygılarımla.

Alıntı

çakıların hepsi çok güzel. İstanbul da uygun fiyata çakı alabileceğim tavsiye edeceğiniz bir yer varmı? çakısını satmak isteyen arkadaşlar varsa ben almak isterim

Alıntı

(14-01-2016, 02:07 AM)ozer57 demiş ki: çakıların hepsi çok güzel. İstanbul da uygun fiyata çakı alabileceğim tavsiye edeceğiniz bir yer varmı? çakısını satmak isteyen arkadaşlar varsa ben almak isterim

İmla kurallarına uyalım.

Efeav'dan temin edebilirsiniz.

Alıntı

İmla kurallarına uyalım.

Efeav'dan temin edebilirsiniz.
[/quote]

Uyardığınız için teşekkür ederim. Efeav'dan zamanında ka-bar çakı aldım ama şimdi fiyatları piyasadan pahallı. Mesela Coldsteel rajah3 Hepsiburada sitesinde 320 lira Efeav'da 130 dolar

Alıntı

Hepsiburadaki Rajah aus8 çelik ben size CTS-XHP çelik olanı söledim Usa+%18 kdv olarak . Sizinki 2010 model Passatla 2015 Model Passatı karşılastırmak oluyor bunun açıklaması tarafınıza yapıldı . Yakıştırmanızı farkı bildikten sonra yapalım .

Saygılar

Alıntı

Ufak bir düzeltme CTS-BD1 çelik olacak

Alıntı

Sn.Altuğ'dan aldığım Delica (İlk örümceğimSmile) geldi. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Esee, Cold Steel, Leatherman, Glock, Spyderco, Böker derken artık bıçak işi yeterli diyorum. Gerçi Cold Steel Spike'lar da çok sevimli amaSmile.
[Resim: IMG_7190_zpsygblro5m.jpg]

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Alone61, bir kehanette bulunayım:asla yetinmeyeceksiniz. Smile

Alıntı

(15-01-2016, 07:14 PM)Dost demiş ki: Sn. Alone61, bir kehanette bulunayım:asla yetinmeyeceksiniz. Smile

Smile Katılıyorum.
En son ''benim pıçakla ne işim olur ki'' dememin üzerinden 8 - 9 ay geçtikten sonra şu anda iyi-kötü 9 bıçak/çakı, 2 pala, 3 baltam var Smile

Alıntı

Çakıya 300-400 tl verilir mi hiç akıl yok bunlarda diyordum bir dönem. Meğer o sırada bende akıl yokmuş.
Yanımda taşıyabildiğim tek şey çakı.. Doğal olarak da güvenilir şehir içinde gündelik hayatımda her işimi görecek güvenilir bir tane almam gerekti en azından. Lakin birken ikinciyi ikinci varken üçüncüyü almak hadi bir derece de üçüncü varken daha fazlasını almak hastalık. Ne yazık ki silahla ilgili yivli dışındaki tüm hastalıklara tutuldum.

Uzun süredir forumda göremiyorum, bu vesile il kulakları çınlasın, selam olsun kendisine. Sn Sarp Kılıç tan aldığım endura emerson gündelik hayatımın vazgeçilmezi.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi