Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim sn. asuspc, dr.kara, alone61 ve diğer tüm arkadaşlar. Çok daha iyileri sizlerin olsun.

Sn dr.kara,
Keskinliği bisturi keskinliğinde,
İşçiliği bana göre iyi fakat, elimdeki en pahalı çakılardan biri bu. Yani daha iyileri ile kıyaslama şansına sahip değilim. Herkesin kendi kalite standardı mutlaka farklıdır.
Dayanıklılığına gelirsek, "hissedebildiğim" kadarıyla sağlam gözüküyor. Fakat daha kullanma imkanım olmadı. O nedenle ancak hislerimi aktarabilirim. Smile Çelik sağlam hissi veriyor.
Bıçak çelik konusunda bilgili birisi degilim. O nedenle net bir yorumda bulunmak istemiyorum.
Fiyatı yurtdışı fiyatından daha uyguna geldiği için, bir de damascus bir bıçağım olmasını istediğim için dayanamadım aldım. İnanın bütçem şu aylarda Yunanistan ile yarışıyor olmasına rağmen hem de. Big Grin
Saygılarımla.

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - ErDiNi78 - 05-12-2015, 10:57 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi