Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sayın dr.kara,

Benim kalem ve saat hastalığım var.Yıllar önce hanımla bayağı bir tartıştık.Bana kullanmadığın o kadar kalem var.Her seferinde yenisini alıyorsun yeter artık demişti.Bende her ne kadar onları kullanmak için değil hoşuma gittiği için , onları sevmek için ileride bir hatıra ve koleksiyon olacağı için alıyorum desemde sonunda tamam birdaha almayacağım dedim.Ama hani bir söz vardır " ...... tövbesi ....... görene kadardır" diye.Bir gün yine çok hoşuma giden bir kalem gördüm ve aldım.Tabiiki fırça yiyeceğimi biliyordum ama tam tersi oldu , baktı ki bunlar benim zevkim karışmamaya başladı.Hatta (forumda silahlarınız mesajlarına bakarken kendisi görüyor ve sende al der) silahlar konusunda bana teşvik verir.Güzel ve hoş kalem olursa bana gösterir.Çakı koleksiyonuna başta kızıyordu onunda hoşuna gitmeye başladı.Saat konusunda zaten bana karışmayı bırakın kendisi alır gelir.Bazen diyorum aslında kızması daha iyi olur , en azından kendimi dizginlerim diye.Lakin daha geçen ay koleksiyonların orda burda karışık duruyor diye çalışma odama bol çekmeceli ve bölmeli dolap yaptırttı.

Öze dönersek sonunda kabul ettirilebiliyorsunuz.Tabiiki bedeli arada sırada onlara küçük süprizler yapmak oluyor.Smile)

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - asuspc - 04-10-2015, 02:05 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi