Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
[Resim: IMG_20150803_104053_zpsr7dkwwqn.jpg]

Alıntı

[Resim: OZBmj5.jpg]

Alıntı

Sn.asuspc, bıçağınız RD9 mu?

Saygılar.

Alıntı

Sayın Sarp Kılıç,

Bıçak RD7'dir.RD 9 gözüme çok uzun gelmişti.

Alıntı

(04-08-2015, 01:40 PM)asuspc demiş ki: [Resim: OZBmj5.jpg]

Oturup bir tane yapsam mı acaba? Smile

Çok güzel bir kolleksiyona doğru gidiyorsunuz takdirelere şayan. Smile

Alıntı

Yaparsanız 1 tanede benim için yapın.Ona sahip olup kullanmak (yalan söyledim saklamak ) onurdur.

Alıntı

Envanterin son hali, çok azaldı çook..
Nerede o eskiden halıyı kaplayan keskiler.. Lakin gariptir envanter azaldıkça kafam rahatlıyor. Öbür türlü bir onu sev bir bunu sev, uğraşıp duruyorduk. Lakin bunların arasından daha nasıl eleme yapacağım bilmiyorum.

[Resim: CAM02795_zpssdj3dd8w.jpg]

Daha güzelleri tüm sevenlere nasip olsun. Saygılarımla

Alıntı

Kamp setim,

[Resim: CAM02797_zpsbj5tqsmy.jpg]

Ki, böyle giderse artık kamp seti yerine kötü gün seti kullanmak zorunda kalacağız gibi duruyor. Eh, memleketi bu hale düşürenler ar edip düzeltmediklerine de göre, yine iş gerçek Mehmetciğe yani Manav Abbas, Yorgancı Halil, Çiftci Salih, Öğretmen Ali, İşçi Mehmet ve bizlere düşecek. Umarım yanılırım da kamp seti eskir, diğerleri yıllanır..

Alıntı

(06-08-2015, 12:43 AM)turkmenoglu demiş ki: Ki böyle giderse artık kamp seti yerine diğer seti kullanmak zorunda kalacağız gibi duruyor. Eh memleketi bu hale düşürenler ar edip düzeltmediklerine de göre; göre yine iş gerçek Mehmetciğe yani manav abbas, yorgancı halil, çiftci salih, öğretmen ali, işçi mehmet ve bizlere düşecek. Umarım yanılırım da kamp seti eskir, diğerleri yıllanır..

Sayın Türkmenoglu,

Ne hissettiğinizi çok iyi anlayabiliyorum, lakin (ve ne yazık ki) biz uyurken düşman uyumadı, adamlar artık gündüz gözüyle şehir merkezinde ellerinde RPG geziyorlar. Memleket için artık "kasatura"dan fazlasına ihtiyaç var.

Tabi ki bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersek, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağımız vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceğiz. Ancak işimiz zor hem de çok zor...

Alıntı

Sn Gaul,

Mp5 vardı da biz mi almadık Smile Alabildiğimiz çakı bıçak, o yüzden bunların iyilerini alabiliyoruz. Eğer biz de AR15, G3, Ak74 vb ni en azından yarı otomatiğini alabilseydik bıçaklara pek de dönüp bakan olmazdı Smile

Devlet bize bakmıyor, başkalarına bakıyor Smile. Herkesin bir misyonu var. Yoksa bize baksa, bunlardan bizde olsa, yol kesip kimlik soran, askeri polisi tıpış tıpış evine geri yollayan (kafasına eserse vuran) güruh sokakta bugünkü gibi gezmeyi bırakın adım atabilir miydi sizce?

Elemanların ellerindekilerinin de tek sağlayıcısının bazı birtakım hususi ve kallavi devletler olduğunu sanmıyorum. Irak Türkmelerinden yetkili bir ismin bizzat açıkladığı gibi " Türkiye biz Türkmenlere silah yardımı yaptı ise, bunu gerçekten çok gizli yapmış, zira bizim de haberimiz yok. Bize kendimizi koruyabileceğimiz hiç bir silah ulaşmadı Türkiye'den" .

Peki o zaman devletin verdiği silahlar nereye ve kime gitti sahi?

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi