Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
(18-06-2015, 03:26 AM)Pit Bull demiş ki: Sn. alonewolf, aynı tip palalardan ben de biraz önce bir tane sipariş verdim.
Sipariş verdiğim site şudur; http://www.adnanhediyelik.com/categories...tegoryID=6

Reklam olacaksa kaldırabilirim, ya da ben silemiyor isem, silinebilir.
Saygılar.

Sn. Pit Bull,

Verdiğiniz adres komple sahte bıçak ile dolu ama onu geçtim.

Memleketteki kanun dışı herşeyi satılıyor. Çeşit çeşit sustalılar, otomatik bıçaklar, muştalar, çivili muştalar, muştalı bıçaklar...

Gerçekten buradaki binlerce paylaşımdan, sonra ben buradan alışveriş yapıyorum diye bu adresi paylaşıyorsanız kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyiz.. Çok üzülüyorum gerçekten....

Zaten forumda son zamanlarda anlam veremediğim ilginç birşey var. Nerede çakma çukma bıçak onun peşindeyiz. Sevgili dostlar ucuz ve orjinal olan bir sürü bıçak var memlekette. İllaki gidin pahalı alın demiyorum. Bakın bu benim iki gün önce satın aldığım bıçak. Forum dostumuzdan aldım. iİlanlarda görebilirsiniz.

60 TL
Sıfır kutusunda orjinal bir bıçak.

[Resim: cold-steel-pendleton-lite-hunter-2426-p_zpsruch4guc.jpg]

Ben sene boyu ascim de çok gördüm. 85 - 150 TL arası palalar vs.

Ama illa garip yerlerden garip şeyler alacağız. Paylaşıldığında da ilgi görüyor, rağbet görüyor. Belki de bende gariplik var?

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - 1905sss - 18-06-2015, 08:42 AM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi