Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
(17-04-2015, 12:08 AM)turkmenoglu demiş ki: İşin doğrusu biliyorsunuz bıçaktan pek anlamam, çakı kültürüm neredeyse sıfırdır.

Sn Tekoğlu'nun resimlerini paylaştığı bıçak ve çakıları kullanmayı bırakın cebimde taşımaya kıyamam. Kullanmayacağım şeylere sahip olmayı sevmiyorum. Her ne kadar olanları da temiz saklasam da, günü gelirse acımadan kullanırım.

Lakin şu mcusta lar, nagaza lar, en sonunda Sn Tekoğlu'nun envanter örnekleri evde çer çöp biriktirdiğim hissine kapılmama sebep oldu. Allah sizlere daha çoğuna ve daha güzellerine sahip olmayı nasip etsin.

Sn Ecorotti, başlayalım artık bende bir dolu model taslağı birikti, habire çiziyorum öyle boş boş..

Saygılarımla

Sn.turkmenoglu

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...

Yerli yada yabancı ayrımı yapmadan ilgi duyuyoruz bıçaklara. Elbetteki her zaman bizim için 1.sırada Ustalarımızın el emekleri göz nurları vardır. Silahlar içinde aynı şey geçerli.

Bilmeyenler bilgi sahibi olsun, fikir edinsinler, en iyiye ulaşalım, stres atalım vesaire. Bütün derdimiz bu. Yurtdışındakilerden çok daha iyileri yapılsın Ülkemizde istiyoruz, bence yapılıyorda.

Yine tekrarlıyorum bıçaklarımızı kullanalım, size sonuna kadar katılıyorum. Süs eşyası değiller. Ateşlenmemiş bir silah ne ise kullanılmamış bıçak odur diyorum. Saygılarımla

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - tekoglu - 17-04-2015, 12:26 AM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi