Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sayın form üyeleri abilerim kardeşlerim, aranızda yeni sayılırım gerek bıçak bilgisi gerek kullanım amaçları gerekse çeşitleri kosunda oldukça bilgisizim.imrenerek fotoğraflarınızı uzun süredir inceliyor iç geçiriyorum. yaşım 25 ama hızlı yaşıyorum galiba silah ve bıçaklar konusundaki tutkum hergeçen gün artıyor. geçen hafta karar verdim ve ben neden yapmıyayım bi küçük envanter dedim, hediye gelen strider sng ile başlayan macera ardını ufak bilindik küçük maliyetli sayılacak birkaç bıçakla devam etti, sağı solu karıştırıp yadigar sayılacak birkaç el işçiliği çakı ve çocukluktan kalma ismi belirsizleride birleştirince ortaya bunlar çıktı , bu durum bir hastalıkmış sonu gelmiyormuş anladım =) bıçak tavsiyelerinizi bekliyorum sırada sadece sevip okşamak amaçlı ele yatkın bir edc tavsiye istiyorum siz değerli dostlarımdan , malum sağlık sektöründeyim ne karton keserim ne bıçak bilerim sadece taşımalık arada açıp oynamalık..

Not: fotoğraf içersinde 4 adet 3 ü büyük 1 i küçük neşterler bulunmaktadır. yasal değil kanısına kapılık ayıplamayın lütfen oda benim mesleğimin birer parçası onlarda benim eğelerim =)

[Resim: rgrMYV.jpg]

an itibariyle iyi bilemişmiyim diye buck ile kıl testi yaparken ki hazin sonum, güzel kesiyor hatta yüzüyor bile Wink
[Resim: j4Z3Lg.jpg]

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - llDoktoRll - 06-04-2015, 11:42 AM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): fsmy, 1 Ziyaretçi