Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sn Doktor ;

Aliexpress büyük bir ticaret sitesi olan alibaba'nın yan kuruluşudur.Alibaba nasıl üreticilerle dış ticaret firmalarını buluşturmayı amaçlıyorsa aliexprees'te perakendeyi hedefliyor.Alibaba her ne kadar küresel ölçekli olsa da Aliexpress Çin ve uzakdoğu ölçekli.

Alibaba'da Çin menşeili bir ticaret sitesi ağırlık Çin ve Uzakdoğu ama genellikle deste ve düzine işi satışlar mevcut.Aliexpreeste ise tek adet alabiliyorsunuz.Başta Çin ve HongKong üzerinden satıcılar vardı şimdi Koreli satıcılarda var.

Orjinal ürünler oluyor ama onlarda özellikle aynı fiyata satılıyor tabi bunlar bıçak değil bana denk gelenler müzikle alakalı şeylerdi.

Bıçak olarak 5-10 dolarlık sahteliği %100 olan bıçaklarla 45-55 dolarlık neredeyse tıpkısının aynısı bıçaklar var.Bilgileri kıyaslayınca genelde çeliklerin fark ettiğini göreceksiniz.Çelikler kaliteli olsa da aynı çelik olmuyor.Kimbilir belki bıçakların diğer parçalarını diğer firmalara parça üreten kabza vs. alıp namluları orjinal kalıplardan ürettirip bunları topluyor olabilirler.

Değişik teoriler üretilebilir.Ben her hafta farklı bir teori üretiyorum.Big Grin

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-03-2015, 11:06 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - madenci08 - 04-04-2015, 09:48 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-06-2015, 05:19 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 07-08-2015, 09:55 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 23-09-2015, 01:10 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 25-09-2015, 05:56 PM
RE: Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII - Unregistered - 13-10-2015, 11:02 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi