Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ M1911, 5 YIL SONRA...
(03-06-2017, 12:14 AM)asicocuk demiş ki:
(24-02-2015, 11:42 AM)ORTAÇ demiş ki: Hamsili 1911' in beş yıl ve birkaç çok bin atım sonraki durumu.

Buyurunuz.

Saygılar.

Osman

Sn. ORTAÇ 

Selamlar ,video görüntülenemiyor. acaba görebileceğimiz başka bir platform var mıdır? Teşekkürler...

Sn. ORTAÇ , Tisaş firmasıyla alakalı paylaşım yapmayı durdurduğu için videolar YouTube da mevcut değil.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
asicocuk
(03-06-2017, 02:10 AM)Alpine demiş ki:
(03-06-2017, 12:14 AM)asicocuk demiş ki:
(24-02-2015, 11:42 AM)ORTAÇ demiş ki: Hamsili 1911' in beş yıl ve birkaç çok bin atım sonraki durumu.

Buyurunuz.

Saygılar.

Osman

Sn. ORTAÇ 

Selamlar ,video görüntülenemiyor. acaba görebileceğimiz başka bir platform var mıdır? Teşekkürler...

Sn. ORTAÇ , Tisaş firmasıyla alakalı paylaşım yapmayı durdurduğu için videolar YouTube da mevcut değil.

Teşekkürler Sn.Alpine , üzüldüm çok merak etmiştim bir tisaş 1911 ss satın alma Arife'sindeydim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Alpine
Hayırlısı artık

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Alpine
Belki başka konularda sorumun yanıtı vardır lakin denk gelmedim.
Bir süredir pek yakından takip edemedim forumu. Sn.Ortaç'ın Tisaş firması ile alakalı paylaşımlarını
kaldırmış veya durdurmuş olmasının özel bir sebebi mi oldu acaba?
Bildiğim kadarı ile hamsilisinden oldukça memnundu ve bağlıydı.

Bu arada önümüzdeki haftaya eğer aksilik olmaz ise satınalma belgelerim elimde olacak ve bende bir 1911 klonu olan
Zig M1911'i tercih edenlerden olacağım sanırım. Yanında da bir adet revolver düşünüyorum. Gerçi revolverde mümkün olur ise ithal ikinci el bir alternatif arıyorum. Ama 1911'de yerliden yana olmak durumundayım. Kaptırmatörler sağolsun.

Alıntı

(05-06-2017, 12:37 PM)baykaralper demiş ki: Ama 1911'de yerliden yana olmak durumundayım. Kaptırmatörler sağolsun.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid339967
Böyle bir alternatifinizde mevcut, hemde kaptırmadan sıfır km.

Saygılar.

Alıntı

(05-06-2017, 02:30 PM)Mr.Falcon demiş ki:
(05-06-2017, 12:37 PM)baykaralper demiş ki: Ama 1911'de yerliden yana olmak durumundayım. Kaptırmatörler sağolsun.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid339967
Böyle bir alternatifinizde mevcut, hemde kaptırmadan sıfır km.

Saygılar.

Evet Sn.Falcon bu konuyu takip ediyorum lakin Coltları bekleyen bunca üstad varken ve hatta hepsinin de satınalma belgeleri ellerinde hazır kıta beklerlerken kendimi pek şanslı görmüyorum. :Smile

Birde tabi bütçe olarak artan dolar kurunu da düşünür isek yaklaşık 15.000 TL civarı bir alım maliyeti şu an bütçemi zorlayacaktır. Ama uygun rakamlı bir ikinci el bulabilirsem ki pek mümkün görünmüyor. O zaman tercihimi yerliden yana kullanmam tabiiki.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi