Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta APX
[Resim: Beretta-APX-9x19mm-9x21mm-40SampW-semi-a...3uvpt8.jpg]

[Resim: Beretta-APX-9x19mm-9x21mm-40SampW-semi-a...kzgf2v.jpg]

[Resim: MQHsY7.jpg]

[Resim: kTGCq1.jpg]

[Resim: Beretta-APX-9x19mm-9x21mm-40SampW-semi-a...y7nvgb.jpg]

[Resim: Beretta-APX-9x19mm-9x21mm-40SampW-semi-a...qgtryx.jpg]

[Resim: Beretta-APX-9x19mm-9x21mm-40SampW-semi-a...vijszn.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Antiterör, ckenarli
Aşık oldum...

Alıntı

Hayatımda gördüğüm en ucube tabanca.

Alıntı

Ya hu herkes Glock türevi laylon yapar oldu.

Alıntı

Bana göre bir silah bu derece göz yormamalı , zarif , kibar ve sade olmalı.Açık söylemek gerekirse insan silahına ''aşık'' olmalı.Tabii gerektiğinde de ''aşkı'' tarafından yarı yolda bırakılmamalı.

Saygılarımla.

Alıntı

Çift taraflı manivelalar, geniş çekme kertikleri değiştirilebilir kabza sırtlıkları, iğne kurulu göstergesi...
'İhale isterük' diyen Beretta'nın güzellemesi olmuş.

Perspektiften S&W Sigmayı da hafiften andırıyor gibi...

Gövde şarjör birleşimi 1 Sig'e benzememiş ama. Sig'in polimeri daha güzeldi yani, o hesap.

Tetik fetişi olanlar için iğneyi kurup da poz verdirselerdi güzel olurdu.
O tetik kuruluyken de öyle duruyorsa keyifli olabilir.

Ama o gri gez, o gri arpacık da nedir? Allah affetsin.

Alıntı

Walther tipi ve döner kilit sisteminden sonra, tek noktadan geliştirilmiş Browning tipi kilit sistemi... Beretta üretim kolaylığı ve düşük maliyet en az parça ile çalışma sağlayan kilit sistemini nihayet bulmuş Smile

Tetik, gez, arpacık üçlüsü enteresan geldi yeni bir şeyler yapmışlar sanki. Sürgü kertikleri yenilikçi, kullanışlı ve bir o kadar itici geldi. Bir de sağ arka yanda niye iki, sol arka yanda bir pim deliği var onu da anlamadım ? belki de pim deliği değildir...

Bak bunun şarjör tabanındaki yere 9mm merminin ucuyla bastırıp, şarjör tabanını çıkartıyorsun. H&K dan esinlenmedik kendimiz akıl ettik Wink

Saygılar.

Alıntı

İtalyanlar dizayn konusunda "on numarayız abi" gazı ile uçmuşlar, dizayn yapalım derken hilkat garibesi bir şey çıkmış.
FS-92 yi tasarım olarak anlarım.
92A1 eyvallah.
Bilenyum desem işin Rolls Royce'u.
Bu modelde içine edip bırakmışlar tek kelime ile.
Bunu alıp envanterine koyana kadar S&W MP serisinden bir tane edinmek mantıklı.
Beretta ailesinde zannetmiyorum ki daha ucube bir model olsun. Envanterimdeki en gariban silah olan, grubun en zayıf halkası teneke CZ'm bile buna on basar. Big Grin

Gerçi silah kutusu hoşuma gitti. Hakkını yememek lazım.

Alıntı

Fotoğraflar için teşekkürler Sn.lupus.. Ben beğendim hatta sevindim, geç kalmışlardı. Sürgü üzerindeki kurma kertikleri göze garip geliyor ama daha iyi tutma sağlıyorsa neden olmasın.. Zaten beğensek de beğenmesek de geleceğin konsepti bu yapacak bir şey yok.Smile

Bu silah üretime ne zaman üretime geçer, ya da ne zaman satışa çıkar acaba? Türkiye' de Beretta fiyatlarına baktığımızda, bir PX4 gibi fiyatlara satılacaksa Glock' a güzel rakip olur diye düşünüyorum.

Saygılar

Alıntı

(23-02-2015, 04:37 AM)ihtiyar demiş ki: Bu silah üretime ne zaman üretime geçer, ya da ne zaman satışa çıkar acaba? Türkiye' de Beretta fiyatlarına baktığımızda, bir PX4 gibi fiyatlara satılacaksa Glock' a güzel rakip olur diye düşünüyorum.

9 x 19 mm ' de artık neredeyse endüstri standardı olduğu üzere 17 fişek kapasiteli şarjörle üretiliyor. PX 4 Storm sadece bir kez 15 fişek kapasiteli şarjörlerle MKEK vitrininde boy gösterebildi. Sad Artık üretici ve temsilci bu konuda özel bir gayret göstermediği için sadece 15 fişek kapasiteli kompakt model ithal ediliyor. Eğer bu model de 15 fişek kapasite ile kataloglanmaz veya 15 fişek kapasiteli bir versiyonu piyasaya sürülmezse, hayal... Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi