Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BELÇİKA NAGANT'I İNCELEME
Engin Ağabeyime ait, iyi bakımlı orijinal Belçika Nagantını inceleme imkanım oldu.
Buyurun paylaşalım.

Saygılar.

Osman

NAGANT İNCELEME:

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mr.Wayne
Sn. ORTAÇ,
Güzel anlatımınız için çok teşekkürler. Sayenizde bu güzel tabanca hakkında çok güzel bilgilere haiz olduk.
Affınıza sığınarak, naçizane bir kaç öneride bulunmak istiyorum:
Bilgi verdiğiniz silahlar, koyu renkli olduklarından, arka fon da koyu renkli olduğu zaman kamera detayları çok iyi yakalayamıyor. Daha doğrusu koyu renk arka plan, silahı boğuyor.
Ayrıca, farkında olmadan (silah sevginiz çok fazla olduğundan Smile ) silahı ellerinizle çok fazla kapatıyorsunuz diye düşünüyorum. Bu da silahın videoda göründüğü süreyi azaltıyor. Silahı elde çevirirken, gösterirken biraz daha yavaş hareketlerle ve elinizle fazla kapatmadan yapabilirseniz, silah severler detayları daha net görebilirler sanırım.
Kamera, sizin görüş açınızın tam tersinde olduğu için bizim gördüklerimiz, sizin görmediğiniz kısımlar oluyor.
Profesyonel çekim yapmıyorsunuz biliyorum, ayrıca sizin gibi bu kadar güzel incelemeler yapan, güzel anlatan videolara rastlamadım henüz. Videolarınız daha güzel olması amacıyla katkıda bulunmak istedim.
Saygılarımla.

Alıntı

İkazlarınız için çok teşekkür ederim.
Bundan sonraki çekimlerimde uyarılarınızın hepsini dikkate alacağım.
Ancak elimde yapılmış hazır çekimler olduğu için bir müddet daha kalite ayni kalmak zorunda.
Sabırlarınız için şimdiden teşekkürler.
Saygılar.
Osman

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ErDiNi78
Hiç SIKILMADAN, film izler gibi izledim. 8-9 sn. gibi geldi. Ne çabuk bitti yav dedim birde Smile Hiç izlemeden pesinen " TESEKKÜR" verdim bir de Big Grin.

Alıntı

Sağol var ol kıymetli üstadım.

Alıntı

Emeğinize sağlık sn. Ortaç,bir saniyesinde bile sıkılmadan izledim.Hakikaten içinizdeki silah sevgisini izleyene de hissettiriyorsunuz.

Alıntı

Amcamın yüreğine sağlık. Güzel anlatım

Alıntı

Affınıza sığınarak gülesim geldi. Smile  Bir önceki yoruma tabiiki. 

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Vefasiz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi