Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuzun Motosiklet Kullanıcıları
Sayın OnurD , lütfen böyle fotoğraflar paylaşmayın.
Zaten yüreğim Kemalpaşada kaldı. Yapmayın bunu. Big Grin
Selamlar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
OnurD
Tabanca,  fişek nereye kadar! Yaşasın antik-militarizm Tongue

Motorcu Forumdaşlar
Malum sezon zamanı renklensin ortalık Smile Smile

Saygılar, sevgiler...

[Resim: BLQo0j.jpg]

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Cem1964, SSSalih, kuzeybuzulu, ugurucar57, tekoglu, Gazanfer, Ahmet Efe, sem, selcuk_01, Zemre10, Murata
Ben bu konuyu nasıl kaçırmışım Big Grin
7 senedir motorla ilgiliyim.
İzmir Motosiklet Kulübü nün eski üyelerinden biriyim.
7 senede 100 bin km yi geçti tecrübem, çok şükür bir kazam yok. Bunda en büyük etken sanırım kulübümüzün eğitimsiz sürücüleri barındırmamasından kaynaklı, aday üyelik sürecinde motosiklet sürüş ve hakimiyet eğitimi alma zorunluluğu var Smile
Son 4 senedir 2006 model Yamaha Tdm 900 kullanıyorum, artık değiştirmek için kaşıntılar başladı ama bütçe 2 senedir ateşli silah ve mühimmatlara kanalize olduğu için bütçe ayıramıyorum Big Grin
Saygılar selamlar,
Festivallerde görüşmek üzere Smile

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, SSSalih, tekoglu, sem
Sn. DaRkNeSs-

Forum içinde konuyu kaçıran bir çok motorcu forumdaşımız olduğunu düşünüyorum. Kulübünüzün yaklaşımı takdir-i şayan. TDM900 dediniz lakin bizi fotoğraflarından mahrum bırakmayınız Big Grin

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
DaRkNeSs-
(28-03-2018, 10:50 PM)DaRkNeSs- demiş ki: Festivallerde görüşmek üzere Smile

Sn. DaRkNeSs

Festival dedi iseniz sizle aynı ortamlarda çadır kurup eğlendik demektir. Eminim Balıkesir festivalleri de tarafınızca kaçırılmamış demektir. O halde geceye bir Balıkesir Festivali-Retrobüs fotosu koyuyor, tam 16 ay önce veda ettiğim motosikletim ile yaşadığım anıları tazeliyorum. 

[Resim: fest1.jpg]

Sn.Gravis Pro, Sn. DaRkNess ve tüm motor kullanıcılarının geçen seneki üzücü kayıplardan uzak, kazasız bir sezon geçirmesini temenni ederim. Tekeriniz düz bassın, deponuz dolu olsun.

Sevgi ve saygılarımla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ugurucar57, Gravis_Pro, sem, DaRkNeSs-
Sayın Gravis_Pro hayırlı olsun, motordaş olmuşuz Smile

Hiç de haberimiz olmadı, bu sene güzel kamplar organize etmeyi düşünüyorum motosiklet kullanıcıları olarak. Gideriz dimi?

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, Zemre10
(29-03-2018, 12:25 AM)SSSalih demiş ki:

Sn. DaRkNeSs

Festival dedi iseniz sizle aynı ortamlarda çadır kurup eğlendik demektir. Eminim Balıkesir festivalleri de tarafınızca kaçırılmamış demektir. O halde geceye bir Balıkesir Festivali-Retrobüs fotosu koyuyor, tam 16 ay önce veda ettiğim motosikletim ile yaşadığım anıları tazeliyorum. 

Sn.Gravis Pro, Sn. DaRkNess ve tüm motor kullanıcılarının geçen seneki üzücü kayıplardan uzak, kazasız bir sezon geçirmesini temenni ederim. Tekeriniz düz bassın, deponuz dolu olsun.

Sevgi ve saygılarımla

Sn. SSSalih,

Maalesef Balıkesir'de bulunamadım. Lakin motor üzerinde aynı rüzgarı hissetmişsiz Smile

Temennileriniz için teşekkür ederim. Saygılarımla.

(29-03-2018, 08:43 AM)Ahmet Efe demiş ki: Sayın Gravis_Pro hayırlı olsun, motordaş olmuşuz Smile

Hiç de haberimiz olmadı, bu sene güzel kamplar organize etmeyi düşünüyorum motosiklet kullanıcıları olarak. Gideriz dimi?

Sn. Ahmet Efe,

Evet motordaşız lakin sizin bu modeldeki tecrübeniz malum Smile
Kamp olayı ise iş güç derken uzak kalıyor ama umarım gideriz.

Saygı ve sevgilerimle.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SSSalih, Ahmet Efe
Bu saatten sonra motor almak da hayal oldu. Fiyatlar almış başını gitmiş.
Ben geç kaldım, 43 yaşında motora heves saldım. Geçen sene PCX 125 ile yola çıktık, hayırlısı ile biraz km yapabilirsem ilerleyen zamanda Honda CB 250 R niyetim var lakin iki kere bel fıtığı ameliyatı geçirince işler biraz zor oluyor.
Bu arada ilk atış yapmaya başladığımda aldığım hazzı hiçbirşey vermez diyordum ama motor olayı gerçekten başka bir keyifmiş...

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
alone61, SSSalih, Gravis_Pro, Ahmet Efe, tirendaz, kararsız, Zemre10, Murata, Gazanfer
(29-03-2018, 12:25 AM)SSSalih demiş ki:

Sn. DaRkNeSs

[Resim: fest1.jpg]

Sevgi ve saygılarımla

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, tüm motosiklet camiası için geçerli efendim, güzel bir sezon olur işallah.
Balıkesir festivallerine kulübüm katılım gösterdi ama ben iş dolayısı ile her festivale gidemiyorum.
İlk festival sanırım 11-12 Mayıs Setmog Salihli festivali. Aynı tarihlerde ProHunt da var, ikisine birden nasıl katılırım bilmiyorum ama ikisine de katılmak istiyorum. Yolunuz düşerse eğer, kulübümüzün olduğu kalabalığa yanaşıp selam edebilirsiniz. Adım Can. Can nerde derseniz gösterirler tanışmış oluruz Smile
Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SSSalih, Gravis_Pro
(29-03-2018, 09:55 AM)sem demiş ki: Bu saatten sonra motor almak da hayal oldu. Fiyatlar almış başını gitmiş.
Ben geç kaldım, 43 yaşında motora heves saldım. Geçen sene PCX 125 ile yola çıktık, hayırlısı ile biraz km yapabilirsem ilerleyen zamanda Honda CB 250 R niyetim var lakin iki kere bel fıtığı ameliyatı geçirince işler biraz zor oluyor.
Bu arada ilk atış yapmaya başladığımda aldığım hazzı hiçbirşey vermez diyordum ama motor olayı gerçekten başka bir keyifmiş...

Bel fıtığı ameliyatı geçirdiyseniz, daha dik oturma pozisyonuna sahip, daha yumuşak amortisöre sahip motosikletler tavsiye ederim. Spor motosikletler bunun için maalesef yanlış adres. Enduro tarz motorlar sağlık durumunuza daha uygun olacak gibi Smile
Bu arada motosiklet gerçekten bambaşka bir his, bir özgürlük hissi.
7 sene öncesine kadar motosiklet benim için korkutucu, güvensiz bir taşıttı. Ne zaman ki iş yerimden arkadaşıma ait Çin malı motosiklete '' 1 tur ver ''diye şaka maksatlı takıldım, arkadaş da '' al '' diye anahtarı verdi Big Grin , o zaman anladım ki hissiyat bambaşka, 1 ay içinde kendime kel kör çin malı bir motosiklet aldım. Özgürlük hissi enteresan, tarifi zor. Bu hissi motora binmeden tarif edip anlatmak, izah etmek imkansıza yakın bana göre. Her insan mutlaka denemeli. Tabi ekipmanları tamamlayıp eğitim de aldı mı çok daha güvenli , ve çok daha keyifli oluyor. Smile

Saygılarımla..

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi