Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMITH & WESSON 4506 İNCELEME
Piyasada pek fazla bulunmayan bir tabancayı inceleme ve atış yapma imkanı doğdu.

Buyrun efendim;

Saygılar.

Osman

Alıntı

Osman Bey ellerinize sağlık, inceleme videosu gerçekten çok güzel olmuş. Altın Elbiseli Adam ekibi demişsiniz videoyu çeken ekip için, youtube da takip ettiğim biR kanal, Smile , insanın iki zevkinin bir yerlerde kesişmesi çok hoş. Smile
Ayrıca Smith&Wesson 4506 için söylenecek tek şey var, o da şahane bir silah olduğu. Laylon çıktı mertlik bozuldu, Big Grin , ne güzel bir kurma sesi var çelik silahların, Smith&Wesson' un sesi ise daha bir başka sanki.

Alıntı

Sn.ORTAÇ, incelemeniz benim için çok nostaljik bir konu oldu. Smile Eski bir dostun ikizlerinden birisini ellerinizde izlemek çok büyük bir keyif.

S&W 4506' dan kalan küçük bir hatıra;

[Resim: JdKI0B.jpg]

Namluya emniyet manivelası devredeyken ( aşağı konumda ) ve sürgü durdurma manivelasına müdahale ederek fişek sürme takıntısı ve bir an boş bulunmanın neticesinde sağ el başparmağımda ölünceye kadar bana S&W 4506' yı hatırlatacak bir iz kaldı...Smile

Alıntı

Efendim, gençliğimizin tek kanallı TRT sinin kült dizisi Miami Vice ta Don Johnson 4506 & 645 kullandığından, 40 yaş üstü için özellikle anlamlı bir tabancadır Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi