Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HICKOK45 Türk mü?
0:10' dan itibaren ''...Turkey, my home country..'' diye duydum sanki.

Dikkatlice dinleyince bana da öyle geldi Huh

Kenya'lıdır kendileri Big Grin

O değil de şu laf ona aittir, pek severim:
"The best tactical add-on, as we all know down deep, is 10,000 rounds of practice ammo."

("Aslında hepimizin çok da iyi bildiği gibi, en iyi taktik eklenti 10000 fişekle yapılmış pratiktir" gibi çevrilebilir sanırım)

Sn. noem ,

Dinleyince bende "my home country" şeklinde duydum. Acaba hickok45 Türk mü?

Saygılarımla.

Greg Kinman gerçek ismi. Nashville'de yaşıyor. Emekli İngilizce öğretmeni. Muhtemelen şakacı tavrı nedeniyle böyle bir laf etmiştir.

(14-01-2015, 06:39 PM)Mirgun demiş ki: Greg Kinman gerçek ismi. Nashville'de yaşıyor. Emekli İngilizce öğretmeni. Muhtemelen şakacı tavrı nedeniyle böyle bir laf etmiştir.

Sn. Mirgun ; hep Hickok Emmi'nin asker vb. kökenli olduğunu sanırdım. Çok şaşırdım gerçekten. Bilgilendirme için teşekkürler.
Saygılarılma.

Keşke dedem olsaydı.

Milleti her ne olursa olsun bu adam sempatik, sevimli ve net ortamında yeni bir akımın öncülerinden. Anlamak için gerçekten İngilizce bilmek pek gerekmiyor bence. Ardı ardına vuramadığında bile "domuz bey bu duruma ne diyecek" deyip sıfır kompleksle yaptığı atışlarla gerçek bir örnek hobi adamı.

Ben forumda hichok45 diye başlık açıp videolarını peyderpey paylaşıp özet şeklinde çevirmeyi düşünmüyor değilim aslında.

Bigjhon88 de oğludur. Youtube bu nick le onunda silah videoları var.

Evet "Turkey my home country" lafını ediyor.Türk olmasa bile sempatizanı olduğu açık.HeartVideolarını zevkle izlediğim bir silah sever.Tennessee Nashville de bulunan evinin arka bahçesindeki mini açık poligonuda çok hoş.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi