Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANİK TP9 İNCELEME VE ATIŞ
Sn.ihtiyar çok özür diliyorum amacım sizi demoralize etmek değildi. Diğer bir üyede annesinin ameliyat tecrübelerini benim doğrultumda bahsedince bende pekiştirmiş oldum. Hay Allah sizi üzdüysem özür dilerim ve sizin haklı olmanızı temenni ederim.
Tekrar Allah tan şifalar dilerim.
Saygılarımla

Alıntı

iyi günler dilerim..
milli duygular ve internette izlediğim videolar sonucunda tp9 sa modeli aldım. nerden başlayacağımı bilemedi ama... Smile 45 adet atımdan sonra namlu ağzında, namlu ortasında ve üst kapağın ortasında yarım santim kalınlığında vuruk oluştu. ayrıca plastik mengene ile sabitleyip atış yaptığımda (şaka değil gerçek) 10 metre de 3 cm sola atıyordu. satış yetkilisi ve mühendis ile görüştüğüm de onlarda bu duruma inanamadı ve tabancamı fabrikaya göndermemi istediler. yaptıkları incele sonucunda tekrar sıfırlama yapıp vurukları boyadıktan sonra tekrar geriye gönderdiler. silah bana ulaştıktan sonra herhangi atış yapma veya deneme şansım olmadı. tek mermi bile atmadım lakin tabancam bana geleli 1 ay olmasına rağmen namlu içerisinde küflenme başladı Smile fabrikaya bunu sorduğum zaman namlu içinde yağ kaldı ise çimlenme yapabileceğini söylediler Smile LAKİN tabancamı mke' den 2015 temmuzun ayında aldım ve fabrika bakımından ise 1 ay önce geldi.. ve işin enteresan ve tuhaf tarafı aynı tabancadan 2 adet aldım ve ikisinde de aynı problemler mevcut.. o yüzden ben pişmanım keşke almasaydım diyorum.. maalesef ki tabancam taşıma ruhsatlı olduğu için ödediğim vergiden dolayı silahımı satmaya kıyamıyorum Smile

Alıntı

Sayın Atasporları sadece merakımdan soruyorum, aynı tabancadan neden iki adet aldınız?
Taşıma kolaylığı olan bir tabanca değil sonuçta, ayrıca firmanın silahı alıcıya göre sıfırlamasının pek imkânı olduğunu düşünmüyorum, boya hususun da tercih ettiğiniz model siyah lak boya olsa Sayın lupus ustanın kaliteli şekilde yapılmazsa plaka halin de kalkmalar olabilir dediği aklıma gelirdi, ama taşıma ruhsatlı tabanca aldığınıza göre kolluk veya adalet bakanlığı personeli değilsiniz ve kampanya fiyatlı siyah lak boyalılardan alamazsınız, siyah krom kaplamada da böyle sorunun çıkmasına şaşırdım doğrusu, yanlış anlamazsanız böyle bir sorunu neden bu kadar güler yüzlü anlattığınızı da çözemedim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
(20-10-2015, 12:22 PM)Atasporları demiş ki: iyi günler dilerim..
milli duygular ve internette izlediğim videolar sonucunda tp9 sa modeli aldım. nerden başlayacağımı bilemedi ama... Smile 45 adet atımdan sonra namlu ağzında, namlu ortasında ve üst kapağın ortasında yarım santim kalınlığında vuruk oluştu. ayrıca plastik mengene ile sabitleyip atış yaptığımda (şaka değil gerçek) 10 metre de 3 cm sola atıyordu. satış yetkilisi ve mühendis ile görüştüğüm de onlarda bu duruma inanamadı ve tabancamı fabrikaya göndermemi istediler. yaptıkları incele sonucunda tekrar sıfırlama yapıp vurukları boyadıktan sonra tekrar geriye gönderdiler. silah bana ulaştıktan sonra herhangi atış yapma veya deneme şansım olmadı. tek mermi bile atmadım lakin tabancam bana geleli 1 ay olmasına rağmen namlu içerisinde küflenme başladı Smile fabrikaya bunu sorduğum zaman namlu içinde yağ kaldı ise çimlenme yapabileceğini söylediler Smile LAKİN tabancamı mke' den 2015 temmuzun ayında aldım ve fabrika bakımından ise 1 ay önce geldi.. ve işin enteresan ve tuhaf tarafı aynı tabancadan 2 adet aldım ve ikisinde de aynı problemler mevcut.. o yüzden ben pişmanım keşke almasaydım diyorum.. maalesef ki tabancam taşıma ruhsatlı olduğu için ödediğim vergiden dolayı silahımı satmaya kıyamıyorum Smile

Hayırlısı olsun! Küflenme olayı enteresan,fotoğraf paylaşır mısınız?

Alıntı

Artık diyorum ki fotograf yoksa hep advertoryal. Birisi öyle birisi böyle yürütüyor bu işi. Bu son durumu bilmiyorum, bu mesajı yazana şu an bir şey demem mümkün değil. Fakat gayet net farkındayım ki bu advertoryal işini yürütenler, üyelik açarak, karşılıklı teşekkür ederek cila çektikleri gibi, "izledim bilmem kimin yorumunu aldım" gibi işleri de yürütüyorlar. Böyle bir paylaşım oldu, teşekkür, saygı sevgi dolu, markaya hayranlık, "fotograf" dedik, advertoryalledi pardon kayboldu, hala gelecek.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
P 226 ne oldu Sn. Atasporları?

Alıntı

Sn. Atasporları, Sarsılmaz nasıldır peki?

Alıntı

selamlar.
arkadaşlar ilk kez bir form sitesine üye oldum ve ilk kez kullanıyorum. o yüzden yapılan hataları mazur görün. form sitesine nasıl foto yükleneceğini beceremedi, o yüzden bana verebileceğiniz bir mail adresine göndermek isterim fotoları. neden gülerek anlatmayayım ki; internette dolaşan o kadar video, reklam, atış testleri falan derken manavdan aldığım kavun kelek çıktı.. gerek siteye gerek sizlere saygıdan dolayı gülerek anlattım ama emin olun ki yakın çevremde kullandığım üslup çok daha farklı...

sarsılmaz hakkında görüş belirtmemi istemişsiniz.. silah uzmanı değilim ve daha önce hiç kullanmadım. o yüzden ürün hakkında yorumda bulunmam doğru olmaz

Sn. lupus p226 yı aldım. kendi kanımca harika bir tabanca, elit stainless modeli.

Alıntı

Sayın Atasporları,üstünüze gelmek gibi algılamayınız ama yazım kurallarına dikkat etmek gibi,sitemizin bir hassasiyeti var. Ben de çok çok düzgün yazamıyorum ama basit bir iki kurala uymak bile çoğunlukla yeterli oluyor.

Yazılan mesaj ne kadar yoğun içerik barındırsa da bu kurala uyulmadığında bizler için değer ifade etmez duruma gelmekte.

Site kuralı gereği yazılan mesaj 15 dakika içinde düzenlenmez ise bir daha müdahale edilemiyor sonra da yönetim ve diğer üyelerin haklı tepkilerine yol açıyor. 11:30 da yazdığınız mesajınızın en azından cümle başındaki harflerini,noktadan sonra gelen harfleri küçük yerine büyük harf yaparak düzeltmek için hala bir kaç dakika gibi yeterli vaktiniz var.

Daha önce böylesi ortamlarda bulunmadığınızı belirttiğiniz için yardımcı olacağını düşündüğüm uyarımı yapmak isterim.

Saygılar.

Alıntı

Sn. cnrabt elimden geldiğince dikkat ederim.
Bana bir mail adresi gönderirseniz sizinle fotoğrafları paylaşabilirim. Siz de siteye yükleyerek herkesin görmesine yardımcı olabilirsiniz. Benim amacım sizleri herhangi bir markaya yönlendirmek değil, benim gibi kandırılmamanızdır. Başından beri HS mod 9' u almayı planlarken, sadece bilgi almak maksatı ile aradığım Canik55 firmasının satış temsilcisinin iknası sonucunda aldığım bu üründen memnuniyetsizliğimi ifade etmekteyim. Hiçbir silah firmasıyla alakam, akrabalığım, tanışıklığım vs. olmadığını da ayrıca belirtmek istiyorum.
saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi