Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANİK TP9 İNCELEME VE ATIŞ
Her ne kadar TP9 ile ilgili en iyi videolar diye bir başlık var ise de benim kanalın tüm poligon masrafları, mermi paraları ve yol masrafları dahil olmak üzere cepten çıktığı için iyiler sınıfına giremiyor o nedenle yeni bir başlık açtım.
Yeni aldığım Sony Action Camera'yı kullanarak çektiğim inceleme ve atış videosunu kanala gelen yoğun talepler üzerine ön sıraya aldım, Sirada olan S&W 686 kusura bakmasın.
İlk bin izlenme ne kadar hızlı olursa yeni paylaşımları o denli sık devreye sokacağım.
Saygılar.
Osman

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Sn. Ortaç elinize sağlık... En son aynı silahla atış yaptığımda tetik bana anormal derecede sert gelmişti. Hatta siz de Tetiğin sertliğinden bahsetmiştiniz.. Acaba tetik yine o denli sertmiydi merak ettim.

Saygılarımla

Alıntı

Evet efendim,
Hala ayni sertlikte, dikkat ettiyseniz bir iki kere yorulup tetiği bıraktım, dinlenip tekrar başladım.
Tabii genç ve bileği kuvvetli atıcılar için bu denli büyük bir sorun değil.
Canik patlamama ihtimali olan MKEK mermilerinde sorun yaratmasın diye iğne yayını sert tutuyor.
SA ve SF 'lerin tetikleri çok daha yumuşak.
Bu hafta sonu poligon programınız var mı?
Saygılar.
Osman

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
drmehmet
Unutmadan söyleyeyim, yeşil olanı biraz sol vuruyordu gezini ayarladım, şimdi iyi.

Alıntı

Aslında tetiği çekerken zorlandınız gibi geldi bana da.. Yalnız atışları görünce gözlerime inanamadım. SmileO tetikle gerçekten güzel atışlar ellerinize sağlık..

Sn. Ortaç çok iyi olurdu fakat; Bel Fıtığı ameliyatımı sonunda oldum. Bir müddet daha oturma ve ayakta kalma sürelerim kısıtlı maalesef. Hatta araç kullanmaktan özellikle sakınıyorum.. İnşallah iyileşince görüşmek kısmet olur. 45 liklerle ilgili de fikrinizi alacağım. Smile

Saygılarımla

Alıntı

Geçmiş olsun efendim, acil şifalar dilerim.

Alıntı

Sn. Ortaç, teyzemin oğlunun beylik silahı ve benle hemen hemen her haftasonu buluştuğu halde 2 yada 3 kez silahına bakmak istedim. Estetik kanımca berbat, işçilik polimer de eh işte sınıfı, sürgü bloğu 4,5 ayda insanı soğutacak kadar kötü.
Asıl handikap olan tetik ise polislerin tabiriyle ölen bir memurdan(gazetelerde çok kısa çıkmıştı) sonra bu hale getirilip Sarsılmazca "güvenli silah" olmuş.

Davul gibi silah yapmakla kalite yapmak bence yurdumda ancak bu kadar olur. Can Yücel olsaydı muhakkak bir şiir atfederdi bu para nemrutlarına.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Ortaç ellerinize aklınıza ve dilinize sağlık. Sayenizde çok şeyi
Pratiksel olarak görüyor ve öğreniyoruz. Şayet teveccüh gösterirseniz bir poligon ziyaretinizde orada olmak isterim.
Saygılarımla

Alıntı

Sn. İhtiyar size de çok büyük geçmiş olsun efendim. Benim eşimde aynı ameliyattan oldu hatta ameliyatı prof. Cengiz Kuday hocam yapmıştı ama nafile bel bir kere sıkıntı yaşadı mı eskiye dönüş imkansız oluyor. İlla bir iz kalıyor. İnşAllah sizde aynı şey olmaz.
Saygılarımla

Alıntı

Sn. Harputlu söyledikleriniz gerçeği yansıtmadığı gibi yeni ameliyat olmuş birine de söylenecek şeyler değil.Smile Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.

Sn. Ortaç' ın konusunu kaynatmamak adına geçmiş olsun dileklerini bütün forum etmiş gibi kabul ettim gitti. Smile Rep i de kullanabilirsiniz. Uzmanlık içeren yorumları doktorum yapıyor zaten teşekkürler..

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi