Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauser C 96 fiyat araştırması...
Sn; tiripol o fiyatları etmesi söz konusu bile değil....gerçi yurdum kaptırmatörleri kundaksız ve kurcalanmış C 96 lara 20.000 tl satmaya çalışıyorlar.Bir C 96 almakta ısrarınız varsa,bekleyin derim ummadığınız anda karşınıza çıkabiliyorlar.Antikalara merakım ayrı C 96 lar için daha farklı ve üst seviyede.Benimle irtibata geçerseniz,elimden geldiği size yardımcı olmaya çalışırım.Selamlar

Alıntı

Sn.voguefalcon, bir başka konuda sizinle irtibata geçmek istediğimi söylemiştim; ancak e-posta adresimi yazmayı unutmuştum, konuyu baltalamamak için bu defa rep bilgisinden size mesaj atmıştım Smile. Zannedersem görmediniz.

Alıntı

Sn. voguefalcon ilginiz için teşekkür ediyorum . Her zaman bilgilerinizden yararlanmak isterim. Sağ olun.

Malum ülkemizde bir C96 görmek az rastlanır bir durum. Hele de işlem görmemişi daha da bi.(benim için) Bu sebepten dolayı biraz ilgimi çekti.

Değerli önerilerinizden sonra teklifimi biraz değiştireceğim. Sizin ve Sn. tokoğlu'nun tavsiyelerindeki rakamlara yaklaşabilirsem yine de düşünebileceğim bir silah olarak görüyorum. Umarım pişman olmam. Saygılar, teşekkürler.

Alıntı

Sn; Mr.Wayne kusura bakmayın görmemişim.Bana olgundizman@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.Selamlar

Alıntı

(29-12-2014, 09:15 PM)tiripol demiş ki: Sn. voguefalcon; 15.000 gibi bir fiyat isteniyor. Silahın piyasa değerine tam hakim olmadığımdan sağlıklı bir pazarlık yapamadım açıkçası. Birdahaki pazarlığımda daha donanımlı olacağım sayenizde. Ayrıca seri numarası ve dipçik-gövde seri nosu eşleştirmesi yapmak aklıma gelmedi ona da dikkat edeceğim. Saygılar...

Belki yorumum forum kurallarına tam uymayacak ama siz benim ne dediğimi tam anlarsınız. Fiyatını duyduğunuz anda sizden beklediğim yorum aşağıdaki gibi olurdu.

"Oha gızım ohaa, ohaaaaa!" Wink

Sahibi elindekini ne sanıyor tam anlayamadım.

Alıntı

Sn; tiripol ülkemiz şartlarında dediğiniz gibi kurcalanmamış veya kaplama görmemiş bir C 96 bulmak oldukça zor ancak imkansız değil.

Sadece sabretmek gerekiyor,eskilerin bir lafı vardır '' Elde olan beyde yok '' derler ummadığınız anda karşınıza çıkabilir.

Ancak bu C 96 için istenilen rakamlar oldukça fazla,boya görmemiş olabilir ancak,silah oldukça yıpranmış ve yüzeyinde ufakta olsa çukurlaşmalar oluşmaya başlamış.Selamlar

Alıntı

Sn. Pinus; Aynı yörenin insanları olduğumuzdan (28) ne dediğinizi anlayabiliyorumSmile . Silahı görmek için epeyce bir yol kat ettim. Alış veriş konusunu bilmem ama gerçekten saygıdeğer ve misafirperver bir insan. İnternete uymuş diyelim...

Alıntı

Sn. voguefalcon; Değerli yorumlarınızdan sonra, alış verişi biraz erteleyeceğim. Aydınlatıcı bilgileriniz için tekrar teşekkürler...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi