Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shotgun card
Sn hunter 12 hayırlı olsun, zamanında bende bir heves çok ucuz ürünlere dünya kadar kargo ödeyerek yurtdışından almıştım, artık duruldum, umarım sizde tez zamanda kurtarırsınız. Performansını denediniz mi? Fişek alırken fişeklik yerinde stabil duruyor mu?
Saygılarımla,

Alıntı

Sayın sem fişek alırken fişeklik yerinde stabil duruyor.Herhangi bir sorun olmuyor. Fişeklik tüfeğe boş takılı iken doldurmayı denedim.
Fişek tutucular sert olduğu için tüfeğin üzerinde doldurmak zor oluyor. Bu nedenle ucundan tutup çekip yeni dolu fişekliği gövdeye yapıştırıyor atışa devam edebiliyorsunuz.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayin hunter12 gördüğüm kadariyla winchester sxp defense kullaniyorsunuz. Bu tufek hakkindaki goruslerinizi alabilir miyim? Bende bu silahi almak dusuncesindeyim fakat silah Istanbul silah tarafindan uretilerek tum dunya ya ihraci yapiliyor. Tek kafama takilan konu bu.

Saygilar.

Alıntı

Sayın seagull winchester sxp ile yaklaşık 700 atış yaptım. İki veya uç kere fişek patlamadı. Belli bir süre bekleyip fişeği çıkarıp tekrar aynı fişeğe tetik düşürdüğümde fişek patladı. Bunun haricinde herhangi bir sorun yaşamadım. Winchester sxp tüfekleri Türkiye' de winchester şartnamesine göre üretildiğini biliyorum. Yurtdışı forumlarda sxp ile ilgili hep olumlu paylaşımlar görüyorum. Forumumuzdan öğrendiğim sayın konuk' un pompalı tüfek testini uyguladım. Winchester sxp test' ten geçiyor. Bu aralar bu konudan da gördüğünüz gibi sevdiğim tüfeğimi modifiye etmeye çalışıyorum. Forumumuz da benden önce winchester sxp alan üyelerimizin herhangi bir olumsuz geri bildirimine rastlamadım.
Umarım yardımcı olmuşumdur.
Saygılarımla.

Alıntı

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için sayın hunter12. Benim yaptığım bazı araştırmalarda da özellikle yurtdışında kullanıcılardan olumsuz yorumlar yok. Silahla atış yapma imkanım olmadı fakat incelediğimde compact ve kullanışlı bir yapısı var. Fayda fiyat olarak düşündüğünüzde ise gayet makul seviyelerde fiyatı var. Tabi ki kullanımdan sonraki durumuda cok önemli. Gönül isterki Benelli M4 yada M2 gibi silahlar almak. Ama fiyatları malum.

Saygılar.

Alıntı

Sevgili forumdaşlar bugün arkadaşlar ile buluşup küçük bir atış etkinliği yaptık. Hava çok soğuktu. Shotgun card ile ilgili amatörce bir tanıtım videosu çektik. Shotgun card adlı ürünü tüfeğime uygulayalı yaklaşık 1 yıl oldu. Yapışkan da en ufak bir açılma olmadı. Tanıtımda hatalarım olabilir.
Bu da çektiğimiz video
[Resim: th_VID_20151210_150651_zpsg8g5nuzv.jpg]
Saygılarımla.

Alıntı

Böyle bir üründen haberim var. Konya'da bir çok tüfek firması kendisi üretiyor kalıp aynı üretim farklı sadece fiyatını da 50 TL civarı tahmin ediyorum. Direk dürbün rayına geçiyor ve alyan anahtarıyla sıkılıyor. Neresi satıyor tam olarak bilmiyorum Smile

[Resim: kB8XEr.jpg]

Alıntı

Aliexpress'den sipariş verdiğim Velcro Side Saddle'ları sizlerle paylaşmak istedim. 10 Dolar'a 5 adet aldım ve 20 gün içerisin de elime ulaştı. Silahıma güzel bir şekilde yapıştırdım ve gayet sağlam gözüküyor. Test ve pratik testleri ile de güncellemeyi unutmayacağım. İyi seyirler.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
MEHMETEMİN73, demirci57, Gravis_Pro, asuspc
Sevgili dostum Fruktoz yeleği nerden Aldın Fişeklileri ayrımı aldın yoksa yeleğin üstündemiydi
Aldığın yerin linkini Paylaşırmısın

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi