Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FN Browning 1922 / T.C Subay / Tanıtım videosu;

[Resim: ZAJb9V.png]

Alıntı

Sayın voguefalcon,
Videoyu herkese açık bir konuma getirir misiniz lütfen.
İzlenilemiyor.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn; ORTAÇ uyardığınız için teşekkür ederim,gözden kaçırmışım şimdi güncelleme yaptım.Saygılar

Alıntı

Bencil olmayıp,bildiğiniz kadarı ile emek ve zaman ayırarak bir çalışma hazırlarsınız,olmadı diyerek başa döner tekrar sıfırdan başlarsınız.....

Eski üyelerde dahil olmak üzere bırakın bir teşekkür etmeyi eleştiri yapan bile olmaz umursanmaz çünkü .......

Artık forum sayfasında bir tek resim dahi yayınlamamaya söz verdim kendime......

Alıntı

Bence biraz alıngan davranıp erkenden yazmışsınız.

Konuyu birkaç dakika önce gördüm, daha videoyu izlemeden teşekkür ettim.

Malum, böyle videolu paylaşımlar, ayıracak uzun vakit olmadan izlenemiyor. Foto, yazı olunca mobil cihazla bile hızlıca bakıp bir iki kelam yazabiliyorken, video için daha uzun süre bölünmeden takip edebilmek lazım.

Ben de emek verip uzum paylaşımlar yapınca, arada gelip kontrol ediyorum okuyan eden, - cevabı geçtim teşekkür butonu kullanan var mı diye, ama hiçbir zaman alınganlık yapıp erkenden isyanı düşünmüyorum.

Elinize sağlık, çok beğendiğim ve modern silahlarda PPS gibi bir iki model hariç, incelik, basitlik ve temiz yüzeyi ile muadilini bulamadığımız bir modeli incelemişsiniz, teşekkür ederiz..

Saygılarımla.

Alıntı

Lütfen paylaşımlarınıza devam ediniz. Saygılar.

Alıntı

Sormak istediğim bir şey var
Browning M 1910/1922' ler de son mermi atıldıktan sonra sürgü geride takılı kalıyor mu_?

Alıntı

Hayır her ikisindede sürgü geride kalmaz.

Alıntı

Sn: Vogeufalcon,
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim
Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi