Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik TP9 ve TP SA; En iyi '' youtube '' videoları.
Şöyle bir googl'e baktım. Silah ABD de 230-350 dolar arası . Neredeyse Glock ların yarı fiyatına perakende satılıyor. Bu fiyatla Türkiyede satılsa tabancasız adam kalmaz.

http://www.gunwatcher.com/Search/canik-tp9-for-sale?h=1

Kerbela gibi ülkedeyiz. Herşeyin pahalısı bizde.

Alıntı

Alıntı

Hickok dayıdan bahsedince güzel bir ayrıntı; http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid285216

Alıntı

Sütlüceli olur kendileri.. iyi tanırım..
Beraber az uykuluk yemedik zamanında. Big Grin

Alıntı

Şaka bir yana Maaş'Allah diyelim Yurt Savunma' ya, iyi çıkış yaptılar. Her vatan evladı gibi ben de gurur duydum.

Saygılarımla

Alıntı

(14-01-2015, 06:46 PM)harputlu demiş ki: Şaka bir yana Maaş'Allah diyelim Yurt Savunma' ya, iyi çıkış yaptılar. Her vatan evladı gibi ben de gurur duydum.

Saygılarımla

Vallaha Canik firmasının yaptığı birşey yok Amerika temsilcisi Century arms ve Buds gun shop reklam için para saçıyorlar (kesin kar marjı çok yüksek). Canik daha zahmet edip sitelerini bile güncellemediler.

Alıntı

Hickok45 ammiden Tp9SA videosu......

Alıntı

(14-01-2015, 06:02 PM)JoTuN demiş ki:

(19-01-2015, 04:53 AM)Yakup27 demiş ki: Hickok45 ammiden Tp9SA videosu......

Sn.Yakup27,

Aynı video sanırım...

Bu arada foruma hoş geldiniz..

Saygılarımla

Alıntı

ABD'den bir yılda gelecek-gelen geri bildirime bakınca ülkemizde aynı seviye yakalanamaz diye düşünüyorum. Yani bizim ülkemizde 10-20 yılda olabilecek kullanıcı geri bildirimi ABD'de 1 yıl gibi bir sürede mümkün. Sebebi de malum, kullanıcıların elinin kolunun bağlı olması (Nasreddin hoca zamanında söylemiş, "Bu memlekette taşları bağlamışlar, köpekleri salmışlar"). Mermi istihkakını alıyoruz, atmaya kıyamıyoruz Big Grin Poligon desen yok! Nasıl geri bildirim yapacağız bu silahı alsak farzedelim?

Ülkemizde silah kısıtlamasının yol açtığı gelişme geriliğini görüyoruz. "Tüfenk" icad olalı kaç asır geçti, biz daha yerimizden yeni yeni kıpırdanıyoruz. Başka milletler uzayı fethediyor, biz daha yeni yeni işe yarar bir şeyler yapabilmeye başladık.

Artık işimiz dualara kaldı,
İnşallah; tez zamanda ülkemizin başından bu zihniyet terk-i diyar eyler,
Aklı yeten değerli zatlar ilgili makamları işgal eyler,
Silah severleri sevindirecek güncel yasalar düzenler,
Silah sanayimiz, biz kullandıkça gelişir de ecnebiler gıpta eder,
Amin...

Alıntı

Olmayacak dua ama biz yine de '' amin '' diyelim...Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi