Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik TP9 ve TP SA; En iyi '' youtube '' videoları.
#1
Hickok Emmi;

Iraqveteran8888;

Sootch00;

Mrgunsngear Channel;
Yine ayni kisiden SA incelemesi;

Ilgi çekici; 30 fişek kapasiteli sarjör kullaniyor...

James Yeager;

Nutnfancy;

İyi seyirler...


 
Alıntı

#2
Keşke devlet yerli tabancalara ruhsat harcını yivsiz tüfekler gibi 25 tl yapsa.İnsan tabanca alırken düşünüyor nasıl olsa harç parası aynı iki bin tl daha fazla veriyim ithal alıyım riske atmıyım diye, üreticilerde muhtemelen iç pazarda çok fazla satamayacağı için sürümlü satıp daha fazla kazanamayacağını düşünüyor fiyatı yüksek tutuyor.
 
Alıntı

#3
Polislere verdikleri model TP9-SF acaba baz modelden ne gibi farklılıkları var kendi sitelerinde ise bu modelle ilgili pek bir açıklama yok.
 
Alıntı

#4Sayın Ortaç bütün farklılıkları yenilikleri çok güzel açıklıyor ki kendiside bu videoyu siteye yükledi alt başlıklara göz gezdirseydiniz bu videoyu görür ve sorunuzun cevabını bulurdunuz.


 
Alıntı

#5
Bu video bugün yayınlanmış. Henüz çok taze.
 
Alıntı

#6
Glock'tan pahalıya satılmasa alacağım da! Glock 800 $ iken (geri kalanı vergi ve SSM'nin haracıdır) 1.300 dolara yerli tabanca satılıyor bu ülkede!

HİÇBİR YERLİ TABANCAYA 500$ DAN FAZLA PARA VERMEYECEĞİMİ BURADAN BAĞIRA BAĞIRA SÖYLEMEK İSTİYORUM. FİRMA SAHİPLERİNİN KULAKLARI ÇINLAR İNŞALLAH!!!

Saygılarımla.
 
Alıntı

#7Etkileyici ....
 
Alıntı

#8


 
Alıntı

#9
Sn.Steyr,

Üç ana parçanın dayanımında artık bir sorun yok. Mekanik olarak aşılması gereken ufak tefek sıkıntılar daha ziyade tedarikçilerden gelen küçük parçalarda...

Yüzey perdahı için Cerakote kullanıyorlar, ama Cerakote türü fırınlanmış püskürtme kaplamalar, yüzey hazırlığı, kaplamanın içeriği, kalınlığı, fırınlama süresi ve sıcaklığında yapılan en küçük bir hatayı affetmiyor ve kaplama pul pul atmaya başlıyor. Umarım zamanla bunu da aşarlar.
 
Alıntı

#10


Massad Ayoob ve John Strayer inceliyor. Silahı verenler, fabrikadan geldiği gibi vermişler. Temizlik ve yağlama yapmadan.

Ustaların son hükümleri galiba olumlu...
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi