Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 FS Aldım!..
Sn. osmnoglu61 hayırlı olsun keyifli atışlar...

Alıntı

Sayın osmanglu61,

Yazinizi okuyunca hem tebessüm ettim, hem de mutlu oldum. Mesajlarımı okursaniz ne demek istediğimi anlarsiniz. Çook zorlu bir tabanca alma sürecinden sonra, ben de Beretta 92 FS Inox aldım. Iyi bir silah alma mutluluğu içerisindeyim, gerçi henüz atış yapmadim ama Üstadın dedigi gibi '' Beretta Berettadır...''. Hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı

Sn. osmnglu61,

Silahınızı güzel günlerde, emniyetle ve keyifle kullanın. Bu silahı taşımış biri olarak, tek şikayetim ağırlığı idi. Onun dışında her zaman kullanmaktan keyif aldığım bir silahtı.

Tekrar tebrikler.

Saygılarımla,

Alıntı

Tüm arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkür ediyorum.Öncelikle Serdar Beyin sorusunu cevaplayayım.Vatandaş 6000 tl nin üstüne yattı.Parayı elden verdiğim,hukuki süreçte hem uzun hem ayrıca bir masraf olduğu için,herhangi yardımcı olacak birini de bulamadığım için Allaha havale edip ahirete bıraktık.Glock konusuna gelince ben dağılım konusunda ihaleyi kaybettiğini okumuştum,öyle hatırlıyorum.Ayrıca klasik emniyet sistemine sahip silahlar sivil kullanıma daha uygun diye düşünüyorum.Her ne kadar ABD savunma bakanlığı yine beretta desede...Fakat glock 41 bitmemiş olsaydı iş değişirdi.Glock 35i elememin bi sebebide namlunun üstünün açık olması.

Alıntı

Kişi, tenezzül ettiği ''şey'' mertebesindedir. Dilekçeniz yazısız pulsuz ama adrese ergeç ulaşır.
Silahınız hayırlı olsun Sn.Osmnoğlu 61.

Alıntı

Hayırlı olsun sayın Osmanoglu61, şıkırtısı yeter Smile

Saygılarımla.
Alp

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi