Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS 9 TANITIM VİDEOSU
Merhaba,
Takip ettiğim iki model var 1.Canik TP9 SF Elite , 2. HS9 Mod TR . Fiyatından ötürü HS9 Mod TR modeli benim için ikinci seçenek olsada gönlüm hep onda bana bu konuda fikir verebilir misiniz? Temiz 2.el bulabilir miyim? Yada HS9 modelinde MKEK sitesinde yazan 1436$ fiyattan daha aşağı rakamlara iniyorlar mı yada $ kurunu 3.40 TL , 3.50 TL seviyelerinde sabitlemek gibi . Teşekkür ederim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ataber
(30-01-2017, 09:40 PM)dgkndmr demiş ki: Merhaba,
Takip ettiğim iki model var 1.Canik TP9 SF Elite , 2. HS9 Mod TR . Fiyatından ötürü HS9 Mod TR modeli benim için ikinci seçenek olsada gönlüm hep onda bana bu konuda fikir verebilir misiniz? Temiz 2.el bulabilir miyim? Yada HS9 modelinde MKEK sitesinde yazan 1436$ fiyattan daha aşağı rakamlara iniyorlar mı yada $ kurunu 3.40 TL , 3.50 TL seviyelerinde sabitlemek gibi . Teşekkür ederim.

Sn. dgkndmr,

Ben de tam olarak sizinle aynı durumdayım. Fiyatından dolayı HS ile Canik SF Elite arasında kaldım. 2. El hiç düşünmedim ancak fiyatta indirim ya da sabit kur konusunda malesef hiç bir esneklik kesinlikle yok. MKE den ve bir çok kaynaktan teyit aldım.

Alıntı

(30-01-2017, 10:04 PM)ataber demiş ki:
(30-01-2017, 09:40 PM)dgkndmr demiş ki: Merhaba,

Sn. dgkndmr,

Ben de tam olarak sizinle aynı durumdayım. Fiyatından dolayı HS ile Canik SF Elite arasında kaldım. 2. El hiç düşünmedim ancak fiyatta indirim ya da sabit kur konusunda malesef hiç bir esneklik kesinlikle yok. MKE den ve bir çok kaynaktan teyit aldım.

Sn. ataber ,

Aslında düşük kur sabitleme yada fiyatta indirim tarzında bir durum olsa kesinlikle düşünmeden tercihimi HS9 yönünde kullanırdım hatta iki arkadaşımla birlikte şuan karar verme aşamasındayız ama bu fiyat ve mevcut kur düşünüldüğünde fiyatı neredeyse diğerinin iki katına çıkıyor .. sağlık olsun demekten başka bir çaremiz yok anlaşılan ..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi