Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS 9 TANITIM VİDEOSU
Güzel bir Düzce ziyareti, Sayın By_Düzce ile tanışıp, sohbet etmek ve tabii ki bir de video çekmek.
Keyifli idi.
Buyrun siz de izleyin.

Saygılar.

Osman

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Antiterör, hodlu08
Ağzınıza sağlık Sn. Ortaç sizde olmasanız biz nasıl bilgileneceğiz.

Alıntı

Sn.ORTAÇ, izninizle bu güzel çalışmanın üzerine bir kaç kuruşluk kelam da ben etmek isterim.

Gez ve arpacık yatakları SIG Sauer tabancalarla birebir aynıdır. Yükseklikleri aynı veya gez-arpacık yükseklik farkı aynı olan SIG Sauer için üretilmiş tüm yan sanayi nişangahlar HS' ye de uyumludur.

İrca yayı milinin çıkıntılı olmasını nedeni, aslında biraz da fantezi bir senaryoda silahın işlevselliğini korumaktır. Sürgü ve namlu grubu önden hafifçe geriye itildiğinde, tetik kolunun mekanik bağlantısı kesilir ve tabanca ateşlenemez. Tabancayı birisine dayadığınızda veya doğrulttuğunuzda, hasmınız vücudu veya eli ile namlu-sürgü grubunu geriye bastırarak tabancayı ateşlenemez hale getiremesin diye tabancanın irca yayı kılavuz mili önden çıkacak şekilde tasarlanıp üretilmiş. Şahsen Cehennem Silahı serisinde Jet Li' nin Beretta namlu-sürgü grubunu söküp almasından bile daha farazi ve fantezi bir senaryo olduğunu düşünüyorum, ama özünde irca yayı kılavuzunun bu şekilde tasarlanmasının nedeni bu.

Gövde arka sürgü taşıyıcı rayları tespit ettiğiniz gibi polimer gövde ile yekpare polimer malzemedir.

Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
zarif_, Antiterör, Huysuz
Sn. Ortaç

Beni ziyaret edip sizi tanıma şerefine ulaşmamı sağladığınız için çok mutlu oldu. Her zaman kapımız da gönlümüzde sizlere açık (tüm üyelerimizin başımın üstünde yeri var). Video her zamanki gibi güzel olmuş kameraman biraz acemi olunca (ben Big Grin ) hafif titremeler var. İnşallah ilk fırsatta ben sizi ziyaret etme imkanı bulup poligonda atışlara ait daha profesyonel video yayınlamakta nasip olur.

Saygılar.

Alıntı

Büyük keyifle seyrettim,ağzınıza sağlık.
Ortamda çok güzeldi arkadaki tavuk farklı bir hava kattı videoya Smile
Saygılar

Alıntı

(13-12-2014, 10:07 PM)karadeniz53 demiş ki: Büyük keyifle seyrettim,ağzınıza sağlık.
Ortamda çok güzeldi arkadaki tavuk farklı bir hava kattı videoya Smile
Saygılar

Bir de tabancayı görünce eve kaçan köpeği görseydiniz. Smile

Alıntı

Elinize bilgilerinize sağlık Hs de beğendiğim silahlardan Sn Ortaç bizi bilgilendirmeye devam ediyor emeğine sağlık..

Ben arka planda 12 adet tavuk adayı sayabildim yakında orjinal köy yumurtaları gelir herhalde Smile

Saygılar.

Alıntı

(12-12-2014, 11:26 PM)Furkan51 demiş ki: Ağzınıza sağlık Sn. Ortaç sizde olmasanız biz nasıl bilgileneceğiz.

Aslında Sayın Lupus olmasa ben eksik ve yanlışlarımı nereden öğreneceğim?

Alıntı

Estağfirullah Sn.ORTAÇ...Sizin gibi bir Usta' nın yanında her zaman henüz çok yol kat etmesi, çok şey görmesi gereken bir çırak olduğumuzu hatırlıyoruz...

Alıntı

Sayın forum üyeleri bu güzel platforma üye olurken geniş bilgi içeriğinden dolayı üye olmuştum. Fakat forumu sevmeme neden olan asıl konu ise tam olarak, yukarıda şahit olduğumuz alçak gönüllü, saygılı ve bir o kadar da kibar olan üstatların bulunması ve her daim seviyeli olarak gerçekleştirilen paylaşımlardır.

Sayın Ortaç üstadım, paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Benim de 2013 yılında edindiğim ve Glock-19 Gen 4 edinene kadar severek taşıdığım bir tabanca. Sizin elinize de çok yakışmış (Şimdiye kadar elinizde gördüğümüz diğer tüm silahlar gibi). Keşke atış yapma imkanınız olsaydı da sizin elinizde HS-9'un neler yapabileceğini görebilseydik. Gerçi atış yapmamış olmanıza da bir miktar sevinmedim değil. Smile Zira envanterimde olan HS-9 ile bu faaliyeti gerçekleştirebilme imkanının olması beni mutlu ediyor.

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi