Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahte bıçağı nasıl anlarız?
Sn. hunter 12,

Aşağıdaki linkte satılan aynı üründe açıklamalar kısmında satıcı, yanlış basım konusundaki bir efsaneden bahsetmiş. Anlayabildiğim kadarıyla ürünün orijinalliği konusunda şüphesi olmadığını da eklemiş
http://www.ebay.com/itm/Glock-781-marked...0737319578

Alıntı

Aslında bu sorunun buraya sahte bıçaklar konusuna yazılması biraz hatalı olmuş. Okuyan ister istemez sahte algılıyor olayı. Burada sahte bıçağı tespit etmek gibi bir durum yok.

Siz Harun beye sordunuz mu acaba? Harun bey hem müşterisi ile ilgili hem de ürünleri hakkında bilgilidir.

Alıntı

Sevgili arkadaşlar, öncelikle resimleri dün paylaşacağımı belirtmiştim, fakat iş yoğunluğu nedeni ile bugün paylaşabiliyorum.

[Resim: IMG_20150617_212534_zpstl2dradq.jpg]
[Resim: IMG_20150616_213126_zpsdx5rnne0.jpg]
[Resim: IMG_20150616_213056_zpslh4vrtri.jpg]
[Resim: IMG_20150616_213029_zpsp3l2wfox.jpg]
[Resim: IMG_20150616_212944_zpsxxysrfyd.jpg]

Alıntı

Sayın 1905sss Harun bey'in Ankara ofisini telefonla aradım fakat telefona kimse cevap vermedi.

Alıntı

Glock 781'i araştırırken aşağıdaki linkteki ilanı gördüm. İlanda anladığım kadarı ile
Avusturya jagkommando ve Alman gsg9 özel kuvvetleri için nadir bulunan bir bıçak diye 2011 yılında ilan vermişler. İlanı veren kaptırmaya çalışmış anlaşılan.
Glock 781 konusunda net bir bilgiye ulaşamadım.
http://www.worthpoint.com/worthopedia/gl...-206674191
Saygılarımla.

Alıntı

Sayin Hunter 12

Soldaki bıçaktaki made in Austria yazîsindaki yazım karakterleri diğer bıçakla örtüşmüyor.Ama aldığınız yerde güvenlidir.Açikçası anlam veremedim.

Saygılar

Alıntı

Sayın darkzeboim dediğimiz gibi yazı karakterleri farklı ve kılıfın birinin sol yanında diğerinin sağ yanında glock amblemi var.

Alıntı

Sayın Hunter 12

Ya çok eski tarihli bir üretim yada sahte.Glock firmasına resmiyle birlikte bir mail atın.En doğru cevabı onlar verir.
Saygılar

Alıntı

İki bıçakta Glock'un orjinal bıçaklarıdır.

Glock'un testereli olan model kod numarası "81" yerine, belirli bir seride, hata sonucu düz modeli "78" kod numarası'nın basılması sonucunda "1" rakamı ilave edilerek. "781" serisi çıkmıştır, sınırlı adettedir.

Model numaraları'nın konumuna bakılarak bu durum anlaşılabilir.

Bir söylentiye göre de bir sipariş sebebi ile stoklardaki testeresiz 78 modeli bıçakların, 81'e çevirilmesi durumudur.

Doğru bilgiyi Glock Firması verecektir. Saygılarımla

Alıntı

Sayın Tekoğlu
İğnelemenize gerek yoktu tabiki forumdaşımızın kafa karışıklığını gidericek en doğru çözüm firmayla irtibata geçmektir.Ayrıca yazım hatalarınıda açıklarsanız dahada aydınlatmış olursunuz forumdaşımızı.

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi