Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahte bıçağı nasıl anlarız?
Sevgili forumdaşlar,

İki adet Glock G 81 bıçak aldım. Bıçakları incelerken birinin üzerinde '' Made in Austria, Glock 81 '' diğerinde ise 781 yazdığını gördüm.

Bu bıçaklar orijinal midir? Bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ederim.

Saygılarımla.

Alıntı

Nereden aldınız?

Alıntı

Sayın ecorotti tac 87' den aldım.

Alıntı

Sn Hunter Tac87 den aldıysanız sormanıza gerek yok inanın.

Saygılarımla

Alıntı

Sn.hunter 12,

Bıçağın fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?

Alıntı

Sayın Türkmenoğlu bu sitenin güvenli olduğunu biliyorum . Glock bıçağı olan üyeler bu fark konusunda beni bilinçlendirebilir diye düşünündüm. Sayın lupus şu an işyerindeyim. Bu akşam veya yarın sabah fotoğrafları paylaşırım.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Hunter12,

Tac87'den aldığınız ürünün orjinalliği konusunda benim de şüphem yok, orjinal ürün hatalı basım ise yerinizde olsam hatıra olarak saklardım. Bu tarz ürünler değerli olabiliyor.

Saygılarımla.

Alıntı

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Yakın zamanda bir Cold Steel modeli düşünüyordum ve bu başlık korktuğum konu hakkında bilgi almama yardımcı oldu.

Alıntı

(16-06-2015, 11:10 AM)hunter 12 demiş ki: Sayın Türkmenoğlu bu sitenin güvenli olduğunu biliyorum . Glock bıçağı olan üyeler bu fark konusunda beni bilinçlendirebilir diye düşünündüm. Sayın lupus şu an işyerindeyim. Bu akşam veya yarın sabah fotoğrafları paylaşırım.
Saygılarımla.

Sonuç ne oldu? Kod mu yanlış yazılmış?

Alıntı

Sayın 1905sss resimleri photobucket'e yükledim. Cepten yazıyorum. Bilgisayarın başına geçince hemen yükleyeceğim. Bıçağın kılıfındaki glock amblemi birinin solunda diğerinin sağında bence bu bıçaklar farklı. Youtube'ta glock 781 diye videoya rastladım. Kafam karıştı. Acaba bu bıçak bir müddet glock 781 olarak üretilip sonra glock 81 diyemi üretildi?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi