Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahte bıçağı nasıl anlarız?
(01-06-2015, 05:50 PM)mertk demiş ki: Sayın dr. kara

Aynı ilanı bende görmüştüm ama gerçek olacağına ihtimal vermediğimden ilgilenmemiştim.
Photobucket ile olan sorunumu çözebilirsem satılık ilanı vereceğim bir kaç parça içerisinde aradığınız çakı da olacak.Bir kaç gün içerisinde satılık ilanlarında görebilirsiniz.
Beklemek istemezseniz muratkaya51@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. (Bu konudan yazdığım için özür dilerim. Gerekli görülürse silinebilir.)
Saygılarımla

Sad Sayın Mertk, malesef yazınızı geç gördüm. Başka bir sitede 200 TL ye bulup sipariş verdim. Sahtesi için pahalı, orjinali için oldukça makul bir fiyat. Inşallah orjinaldir:s

Alıntı

Sn. dr.kara sanırım yazdıklarımız sizi ikna etmeyecek o yüzden çok uzatmayacağım. Tabii ki paranızı çöpe atmayın ama bu kadar da en ucuzu bulacağım diye uğraşmayın. Bu çabalar genelde, sahte veya defolu bıçak alımı veya "kusura bakmayın stokta yokmuş paranız geri iade edeceğiz " yazısı ile bitiyor.

Umarım bıçağınızda bir sorun yoktur ve elinize ulaşır. Ben size son kez bu konu ile ilgili bir jest yapıp bir kaç resim ekleyeceğim. Sanki size lazım olacak.

[Resim: _1_zpsdd16urq8.jpg]
[Resim: _2_zpsc6pnrblp.jpg]
[Resim: _6_zpsawrhzuka.jpg]
[Resim: _3_zpsinn4ehfg.jpg]
[Resim: _5_zps9et2ssx9.jpg]
[Resim: _4_zpsdznmqojo.jpg]
[Resim: _7_zpsdqybzo0p.jpg]

Alıntı

Sayın 1905sss, ilginizden dolayı çok teşekkürler. En ucuzu bulma konusunda bir zaafiyetim var malesef. Bu cimrilikten kaynaklanmıyor inanın. Mükemmelliyetçilik hastalığından gelen iyi malı iyi fiyata alma hassasiyetinden sanırım.Şimdiye kadar değişik zamanlarda bir sürü vakit harcayıp en az 30 bıçak almışımdır, (tamamını eşe dosta hediye ettiğimden) sadece ufak bir çakım kaldı. Şu son aldığım rescue tool sahte çıkmazsa ufak çakımı da yine hediye edeceğim. Selam ve saygılar.

Alıntı

Sn 1905ss

Bir üyemize cevap gibi olsa da bu paylaşımlarınız bende dahil birçok üyemize yol gösterici oluyor. Kendi adıma teşekkürlerimi sunarım.

Sn dr.kara
Çakınız hayırlı olsun.İyi günlerde kullanın.

Saygılarımla

Alıntı

Sayın Mertk, çok teşekkürler. Bıçağım gelince ilk iş, Sayın 1905sss'nin gönderdiği resimlerle karşılaştırmak olacak. Sonucu buradan yazarım.

Saygılar.

Alıntı

(02-06-2015, 09:49 AM)dr.kara demiş ki: Sayın Mertk, çok teşekkürler. Bıçağım gelince ilk iş, Sayın 1905sss'nin gönderdiği resimlerle karşılaştırmak olacak. Sonucu buradan yazarım.

Saygılar.

Firma sahibi bir arkadaşımız ile görüştüm. O fiyatlara satılması mümkün değil. Yani para kazanmadan, zarar etmek amacı ile alıp satan biri varsa olabilir tabii.

Olay şu şeklde Sn. dr. kara

% 45 sahte bıçak.
% 45 defolu/satılmış, iade edilmiş/kusurlu ürün.
% 10 yıllar önce alınmış, satılmamış, köşede kalmış sevabına sattı.

Umarım % 10 luk dilim sizinkidir.

Alıntı

C şıkkını tercih ediyorum Sayın 1905sssSmile

Alıntı

Bıçağım geldi, keşke fotoğraflarlarını ekleyebilseydim, malesef bir türlü başaramadım. Benim gördüğüm kadarıyla çakı orjinal, herhangi bir defosu nu da bulamadım. Fotoğraflarını yükleyebilecek bir üyemize gönderebilirim. Sadece testeresi her iki fotoğraftakine de benzemiyor içe kavisi var, hilale benziyo. Selam ve saygılar.

Alıntı

Özür dilerim 2 testeresi varmış, biri orjinal fotoğraftaki gibi.

Alıntı

[Resim: DSC_02911_zps8hq3rvnt.jpg]

[Resim: DSC_03021_zps2ltbwcpt.jpg]

İşte çakım. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi