Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REP sistemine itiraz ediyorum.
(01-05-2016, 10:58 PM)turkmenoglu demiş ki: Ben şahsen Sn Xclodr 2 yıldızlı iken bendeki 5 yıldıza bakıp bana üstat diye hitap edenleri hangi mecrada olursa olsun uyarıyorum tekrarlamamasını rica ediyorum.

Bende çok önemi olmadığını düşündüğümden yıldızlara takılmıyorum. Yazının içeriğine,üslubuna bakıyorum. Mutlaka bilgisine inandığım,güvendiğim üyeler oluyor. Ancak bu yıldızlar bilgi ve ya paylaşım düzeyi belirtiyorsa bendeki yıldızların alınmasını rica ediyorum. Hem foruma katkıları hem de bilgi düzeyleri ile yanına yaklaşamayacağım üyelerin yanında 2-3 yıldız varken kendi adımın yanındaki 5 yıldızı hak etmediğimi biliyorum.
Bazen bir şeyler yazmak istediğimde konuyla ilgili yazıları okuyorum ve çıtanın ne kadar yüksek olduğunu görüp vazgeçiyorum.Artık gönül bağı oluşturduğum bu forumda sürekli öğrenci olmayı kabul etmiş ve bu durumdan çok memnun biri olarak hayatıma devam ediyorum.
Şahsi görüşüm ise üyelerin yıldız,rep gibi özelliklerine takılmadan bu forumdan mümkün olduğunca bilgi alınması yönünde. Zaten moderasyon bu konuda gerekli görürse düzenleme yapacaktır.
Saygılarımla

Bu Konudaki Mesajlar
REP sistemine itiraz ediyorum. - FireStorm - 11-12-2014, 09:18 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Xlll - 11-12-2014, 10:12 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 30-04-2016, 11:31 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - mertk - 02-05-2016, 10:42 AM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 12-07-2019, 04:19 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi