Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REP sistemine itiraz ediyorum.
Kanaatimce rep sistemi ve teşekkür butonu faydalı bir şey. Yazı sahibi yazısının okunduğunu, değer gördüğünü izleyerek daha verimli yazılar üretmeye bilgi aktarımında bulunmaya gayret ediyor. Yıldızları ise çok önemsemiyorum. Forumun kıdemli sayılacak eski bir üyesi olduğum halde nickimin belirtecindeki yıldız sayısı çok da önemli değil.

Reklam verecek olan kurum, şahıs her kimse, sn. ilksurfere ulaşarak reklama ayrılmış bannerde yerini alabilir. Gömülü reklama gerek yok. Rep ortamını haberleşme aracı olarak kullanmak da bir çözüm yolu olmuş anlaşılan.

Foruma eskisi kadar faal katılamıyorum.Hem zaman yokluğundan, hem de bana hitap eden bilginin azlığından. Taktikal olsun diye artık birer ucubeye dönmeye başlayan yivsiz tanıtımları, bıçak satışı mesajlarının fazlalığı arada tek tük çıkan bilgi mesajlarını boğuyor. Bana hitap etmese de mutlaka bir okuyucu ve takipci kitlesi vardır bu yazılarında. Ancak artık bir gönül bağı haline gelmiş forumu takip etmekteyim hala.

Kimseyi yazdıklarından ötürü küçümsemek değildir meramım. Moderasyonun izin verdiği her konuda herkes yazacaktır tabii ki. Bilmediğini bilerek bilgi arayanları, bildiğini buradan paylaşanları selamlarım.

Bu Konudaki Mesajlar
REP sistemine itiraz ediyorum. - FireStorm - 11-12-2014, 09:18 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Xlll - 11-12-2014, 10:12 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 30-04-2016, 11:31 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - xlcod3r - 01-05-2016, 09:16 AM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - mertk - 02-05-2016, 10:42 AM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 12-07-2019, 04:19 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi