Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REP sistemine itiraz ediyorum.
Değerli TTC forum üyeleri,

Toplumumuzun geneli okuma özürlü. Her kuruma toplumun genel özellikleri yansıyor. Bir Japon metrosunda herkesin elinde bir kitap veya gazete görürken, buralarda ya boş oturan yada telefon kurcalayanları görmek hüzün verici. Bu ülke bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardan çok da çekiyor.

İğneyi başkasına batırırken, çuvaldızı kendime batırayım. Ben bu foruma gireli yarın tam 6 ay olacak. Bu forum bende bağımlılık yapmasına rağmen, forum kuralları sayfasını maalesef tam anlamıyla bu gün okudum. Halbuki foruma başlarken okumam gerekirdi. Sonra kendime çok güldüm. Herkes okumadan (benim gibi) "Niye yeni konu açamıyorum !!!!!" diye hey heylenmiş. Belli ki benim gibi kuralları okumadan balıklama dalıvermiş. Eğer gerçekten önemli bir konu açacaksanız herhangi bir başlık altında ustalara ya da moderatörlere çıtlatırsanız, o kadar yardımcı oluyorlar ki, ben şahsen çok müteşekkirim.

Birbirimizi tanımadan çoklukla mahlas kullanarak katıldığımız bu forumda saygı kurallarının ve bilginin ne kadar önemsendiğini, ilk mesajımdan sonra gelen sertçe bir eleştiriden sonra net bir şekilde öğrendim. Ayakları yere basmayan bir beyanınız olursa vay halinize.

Gelelim ana konuya. BEN REP SİSTEMİNE İTİRAZ ETMİYORUM. Rep puanını yazdıklarınıza teşekkürden öte bir değerlendirme olarak görüyorum. İyi yazarların rep puanını önemsiyorum. Bir yazı okurken mesaj sayısına, rep puanına, teşekkürlere, giriş tarihine ve hatta yıldızlarına da bakıyorum. Bana o kişinin deneyimi konusunda bir fikir veriyor.

Yakında üstteğmen olacağım için heyecanlıyım. Bu forumu bir Wikipedia kadar zengin kılan herkese teşekkür ediyorum

Saygılarımla.

Bu Konudaki Mesajlar
REP sistemine itiraz ediyorum. - FireStorm - 11-12-2014, 09:18 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Xlll - 11-12-2014, 10:12 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 30-04-2016, 11:31 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - mertk - 02-05-2016, 10:42 AM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 12-07-2019, 04:19 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi