Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MTM SURVIVOR DRY BOX
Sayın Harun'a bu videoyu çektiğimi söyleyince, aman yayınlama elimde yeterli stok kalmadı demişti. Şimdi yeni parti geldiğine göre tanıtım yapabilirim diye düşündüm.

Saygılar.

Osman

Alıntı

Hayırlı olsun..Tac87 sitesinde ürünü bulamadım..Yardımcı olursanız sevinirim

Saygıyla

Alıntı

Sn. ORTAÇ güzel bir video olmuş, emeklerinize sağlık. Yer kaplamamasından dolayı çantaya bir tane de tel testere konulabilir. Sizin de videoda sıklıkla söylediğiniz gibi "3.5 kuruşa survival" başlığını hak eden güzel bir video olmuş. Teşekkürler. Selamlar, saygılar...

Alıntı

Hayırlı olsun..Seti kendiniz oluşturdunuz sanırım..Gayet güzel ve her zamanki gibi değerli bir çalışma olmuş yalnızca nacizane iki-üç tane tavsiyem olacak başıma geldiğinden dolayı...

İlki fener seçimi açısından fenerin kaliteli olması çok önemli özellikle böyle bir çantada ışık kaynağı büyük önem taşımakta o yüzden fenerin seçimine bence dikkat edilmeli..

İkinci olarak bende gerberin o çakısının küçük modeli var çakma tabir edilen bir çakı bendeki eğer sizinki de öyleyse bu çanta için bence hatalı bir seçim..Sizinde bir çok çakı ve bıçağınız var özellikle bıçak bileme videolarınızda izlemiştim..O yüzden bu kite daha sağlam bir çakı konulabilir..Ben bir kamp etkinliğinde çin malı rambo bıçağının bir dal yonttuktan sonra sapından ayrılması sonucu böyle bir karar vermiş bulunmaktayım...

Üçüncü olarak ise bant koymanızı tavsiye ederim..özellikle duct tape cinsi çok faydalı...

Yine çok amaçlı penseli bir leathermanda çok gerekli doğada pense gerçekten gerekli ve son olarak iş eldivenleri de eklenebilir

Saygıyla

Alıntı

(11-12-2014, 10:58 AM)ORTAÇ demiş ki: Sayın Harun'a bu videoyu çektiğimi söyleyince, aman yayınlama elimde yeterli stok kalmadı demişti. Şimdi yeni parti geldiğine göre tanıtım yapabilirim diye düşündüm.

Sevgili Abim, ellerine sağlık. Thumbs Up
Ama gelen mallar MTM değildi Big Grin
Onları kısmetse yeni yılın ilk aylarında getirebileceğim. Yerim dar. Wink

(11-12-2014, 06:12 PM)victorinox demiş ki: Tac87 sitesinde ürünü bulamadım.

Ürün var ama derin olmayan modelinden (1072) toplam 3 tane kalmış. Sayın ORTAC'ın kullandığı model daha derin olan 1074.

http://www.tac87.com/SU-GECIRMEZ-HAYATTA...R-558.html

Alıntı

(11-12-2014, 06:36 PM)victorinox demiş ki: Üçüncü olarak ise bant koymanızı tavsiye ederim..özellikle duct tape cinsi çok faydalı...

Yine çok amaçlı penseli bir leathermanda çok gerekli doğada pense gerçekten gerekli ve son olarak iş eldivenleri de eklenebilir

Bunun sonu yok. Evi araziye taşırsınız. Tongue
Ama merak etmeyin MTM sizi de düşünerek 2015 yılında sandık üretimine de başladı.

Alıntı

Sn.Ortaç, İncidal'i nereden temin ettiğinizi sorabilir miyim? Benim için efsane bir ürün, eczanemi açalı 11 yıl oldu o tarihten beridir sorulur ama benim kendisini görmüşlüğüm yok, üretiminin olmadığını biliyorum. Eğer sizdeki de eskiden kalma ise miadının dolmuş olma ihtimali çok yüksek.

Saygılarımla.

Alıntı

(12-12-2014, 12:48 AM)hotman demiş ki: Sn.Ortaç, İncidal'i nereden temin ettiğinizi sorabilir miyim? Benim için efsane bir ürün, eczanemi açalı 11 yıl oldu o tarihten beridir sorulur ama benim kendisini görmüşlüğüm yok, üretiminin olmadığını biliyorum. Eğer sizdeki de eskiden kalma ise miadının dolmuş olma ihtimali çok yüksek.

Saygılarımla.
Uyarınız için teşekkürler, zaman zaman eski ilaçları ayıklayıp tazelerini koyuyorum ama bu gözden kaçmış olacak.

Alıntı

Sayın Ortaç ,
Harika bir video daha izledik sayenizde.Saygılar.

Alıntı

Sayın Ortaç üstadım,

Silah bilginizin yanında çakı-bıçak bilginizin de engin olduğunu düşünmekteyim..Formun hickok amcası olarak görmekteyim siziSmile
Çakı,bıçak,tool tarzı ürünlere ilişkin eğitici videolarınızı bekliyorum

Saygıyla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi