Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ'ın yeni modeli mi?
(08-06-2015, 01:51 PM)lupus demiş ki: Sn.zaferS,

Özgün model geliştirmek gerçekten çok zor bir iştir. Şimdilik üretilen modeller klon olsun, kopya olsun, ama kaliteli olsun. Önemli değil. Faydalı modelleri ve klonları zamanla illa ki özgün modeller izleyecektir. Helva yapmayı öğrendikten sonra ister tereyağlı, ister fıstıklı istediğiniz gibi yaparsınız. Ama işin inceliklerini öğrenene kadar varsın klon olsun. Yeter ki insanlara bunların özgün tasarımlar olduğu yalanı söylenmesin.

Saygılar.

''Yeter ki insanlara bunların özgün tasarımlar olduğu yalanı söylenmesin.''

Doğru söze ne denir.

Yerli silah sanayimizin özgün modeller çıkarması ve yurt dışındada adını özgün modellerle duyurması temennisi ile Üstad (Bu konuda pek umudum olmamakla birlikte, ithal tabancaların fiyatları biraz daha aşağı düşürülebilirse, yerli üreticilerimiz için bir motivasyon olabilir diye düşünüyorum naçizane.)

Sn.Lupus; Ayrıca Glockmarket sitesine ulaşamıyorum, acaba kapandı mı? tabanca sökme aparatı edinmek istiyordum, nasıl edinebilirim acaba?

Saygılarımla...

Alıntı

dün bu modelin demosunu inceledim,
sayın lupus yaklaşık 7 ay önce yaptığınız yorumdan sonra bu model ile ilgili herhangi bir ilerleme yada iyileştirme yapıldı mı bir bilginiz var mı bu konuda?
1600 tl fiyat biraz uygun, benim gibi anca arada bir atım yapabilecek senede 200 mermiden çok atamayacak bir için yetersiz midir?(soğuk şartlandırmada sınıfta kaldığını yazmıştınız, izmirde yaşadığım için 5 derecenin altını pek görmüyoruz burda Smile )
bu fiyatlara çok fazla alternatif olmadığından (tisaş da p06 ve px9,sarsılmazda st9 ,ve canik de tp9) bu modellerden birine bakıyorum ve px9 un görüntüsü hoşuma gitmiyor değil.
teşekkürler saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi