Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ'ın yeni modeli mi?
Sayın lupus kahve kültürü ağzı ile konuşarak ahlak nezaket ve saygı sınırlarının dışına çıkmış bulunmaktasınızı. Çok bildiğiniz kesin ne haddimize . Benim helal olsun demekteki amacım emekleme aşamasında bile olsa yerli bir firmanın gelişim azminin vermiş olduğu milli bir gurur idi. Burası sosyal bir site ve istediğim gibi duygularımı yazabilirim hatam var ise nezaket çerçevesinde hatamı düzeltebilirsiniz ama bu şekilde değil. Fikirlerimin fikirleriniz ile örtüşmediği durumlarda bu tip tepkiler ve fikir ambargoları uygulancak ise uyeliğimin iptal edilmesinde bir sakınca görmüyorum. Böyle devam eder iseniz bir kaç çok bilen üstadın dere beylik yönetir gibi yönetildiği bir sitenin ötesine geçemiyeceksiniz kanaatindeyim. Saygılarımla.

Alıntı

(24-04-2015, 03:00 PM)Hunter75 demiş ki: Sayın lupus kahve kültürü ağzı ile konuşarak ahlak nezaket ve saygı sınırlarının dışına çıkmış bulunmaktasınızı. Çok bildiğiniz kesin ne haddimize . Benim helal olsun demekteki amacım emekleme aşamasında bile olsa yerli bir firmanın gelişim azminin vermiş olduğu milli bir gurur idi. Burası sosyal bir site ve istediğim gibi duygularımı yazabilirim hatam var ise nezaket çerçevesinde hatamı düzeltebilirsiniz ama bu şekilde değil. Fikirlerimin fikirleriniz ile örtüşmediği durumlarda bu tip tepkiler ve fikir ambargoları uygulancak ise uyeliğimin iptal edilmesinde bir sakınca görmüyorum. Böyle devam eder iseniz bir kaç çok bilen üstadın dere beylik yönetir gibi yönetildiği bir sitenin ötesine geçemiyeceksiniz kanaatindeyim. Saygılarımla.

Keşke bilen ve bilgisini bizlerden esirgemeyen insanlara karşı azıcık saygılı olabilseydiniz..Angry Selametle..

Alıntı

Biz derebeyliğimizden memnunuz Wink

Alıntı

Nedense son on yılda saygısızlık meziyet sayılır oldu. İnsanları ayrıştırıp seviyesizce birbirine dalaştıran bir yapı kurumsallaştı ki cehaleti ve saygısızlığı gizleyen perde konumuna getirildi. Bu davranış şekli, kişilikli olma, karekter, karizma vs. kavramları temsil edermiş gibi baş tacı edildi. Bir insanı şahsen tanırsınız veya tanımazsınız, karekterini onaylarsınız ya da onaylamazsınız ama bilgiyi edinmiş, korumuş ve paylaşmış kişilere kusura bakmayın ama seve seve saygı göstermek zorundasınız. Daha fazlasını kendinizce daha doğru saydığınız yöntemlerle yapabiliyorsanız işte o zaman bir eleştiri hakkından söz edilebilir.
Kaldı ki burada bilgi paylaşan, yol gösteren sayısı bir kaç denebilecek kadar sınırlı forum gönüllülerinin kişisel tatmin yoluna gittiklerini gözlemlemedim.

Sonuç olarak "el insaf".

Saygılarımla,

Not: Bu, kendini dev aynasında sırma saçlı gören zihniyet inanın bana artık sıkıntı verdi.

Alıntı

Yahu ne oldu bu üyeye? Forumda düzenli olarak gezindi,msjlar yazdı vs. Sonra birdenbire 4 ay önce yazılmış cevaba bugün köpürdü Smile

Yetkililerce yapılan açıklamalarda ;hava sıcaklıklarının artması ile birlikte forumda bu tür olaylarda artış beklendiği kaydedildi. Önlem olarak Orhan Veli'nin,
Beni bu güzel havalar mahvetti,
Böyle havada istifa ettim
Efkaftaki memuriyetimden.
Dizelerinin okunması salık verildi.

Alıntı

Bu tabancayla ilgili güncel bilgi var mı acaba?

Alıntı

Hep klon, hep kopya, birde millete Glock fiyatına silah satıyorlar utanmadan.(kast ettiğim yurt dışı satış fiyatıdır.) İç piyasa olmasa (özellikle TSK ve Emniyet) hepsi topu atar, ne olacak bakalım bizim silah üreticilerinin hali?

Saygılarımla...

Alıntı

(07-06-2015, 02:52 PM)zaferS demiş ki: Hep klon, hep kopya, birde millete Glock fiyatına silah satıyorlar utanmadan.(kast ettiğim yurt dışı satış fiyatıdır.) İç piyasa olmasa (özellikle TSK ve Emniyet) hepsi topu atar, ne olacak bakalım bizim silah üreticilerinin hali?

Saygılarımla...

Sn zaferS,

Bir zamanlar devleti yönetenler otomobilde yaptıkları hatanını aynısını şimdi silah sanayisinde yapıyorlar.Bu koruma duvarlarıyla sadece patronların cebi dolar,kalite ve kendini geliştirme ve de tüketiciye makul fiyata ürün sunma gibi konuları bu patronlar rüyalarında görseler üç gün yeme içmeden kesilirler.Big GrinTongue

Alıntı

Sn.zaferS,

Özgün model geliştirmek gerçekten çok zor bir iştir. Şimdilik üretilen modeller klon olsun, kopya olsun, ama kaliteli olsun. Önemli değil. Faydalı modelleri ve klonları zamanla illa ki özgün modeller izleyecektir. Helva yapmayı öğrendikten sonra ister tereyağlı, ister fıstıklı istediğiniz gibi yaparsınız. Ama işin inceliklerini öğrenene kadar varsın klon olsun. Yeter ki insanlara bunların özgün tasarımlar olduğu yalanı söylenmesin.

Saygılar.

Alıntı

Yada yeterki iyi çalışsın..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi