Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ'ın yeni modeli mi?
Sayın Forum Üyeleri,

Pakistan'da yapılan IEDAS 2014 fuarında TİSAŞ standının arka fonunda ortada bulunan bir tabancanın resmi dikkatimi çekti. ZIG P06 ve P17 modeli olduğunu düşünmüyorum. Bana daha çok HS' yi anımsattı. Belki de ben yanılıyorumdur. Sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar

ALINTI

[Resim: n55WWM.jpg]

Alıntı

Benim Zigana Sport uzaktan yakışıklı görünüyor.Smile

Alıntı

Helal olsun adamlara. Emin adımlarla ilerliyorlar.

Alıntı

(10-12-2014, 04:59 PM)Hunter75 demiş ki: Helal olsun adamlara. Emin adımlarla ilerliyorlar.

Bu tabancanın mevcut özellikleri ve performansı hakkında bir bilginiz, hatta fikriniz var mı?

Benim birinci elden bilgim var, modelin halihazırda ne durumda olduğunu tahmin edebileceğinizden çok daha ayrıntılı bir şekilde biliyorum, ama henüz çok yeni bir model olduğu ve piyasa lansmanı yapılmadığı için, fabrikadaki yetkili mühendis ve ustalarla sözleştiğimiz üzere görüş belirtmekten imtina ediyorum. Bu nasıl bir ciddiyetsizlik, nasıl bir aymazlık, nasıl bir cüretkarlıktır ki, böyle cahilane, hamasi ve saçma bir yorumu bizim sayfalarımıza yazmaya cüret edebiliyorsunuz...Sanırım burayı da avcılar kahvesi sandınız.

Alıntı

Tanıdığım bir kasap var, etrafında para kazanan kim varsa hemen aynı işi o da yapmaya kalkıyor. Bakmışsın bir gün kuyumcu, bir gün market, bir gün lokanta, bir gün züccaciye, bir gün nalbur, bir gün hırdavatçı, bir gün hafriyatçı (daha yazmakla bitmeyecek bir çok iş dalı) olmuş. Kasaplık dışında yaptığı tüm işler hüsran Big Grin . Bu resmi görünce nedense aklıma hemen o kasap geldi Big Grin Big Grin Big Grin .

Bir rovelverin kopyalanmasını anlarım, bir 1911 de kopyasını anlarım neticede efsane olmuş platformlar. Cıvıtmanın suyunu çıkartmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Her yıl yeni bir model yapmak adına birilerini kopyalayıp Çin'e kafa tutmaya ne gerek var Big Grin Big Grin . Mevcut modellerinin kalitesini artır silah severleri memnun et aklını kullan kendin model yap taklit eden değil edilen ol. Bunu yapmak o kadarmı zor?

Not: Bunu sadece konudaki firma için değil, genlerinde klonculuk yatan tüm yerli firmalar için söylüyorum.

Saygılar.

Alıntı

Ben de 3 gün önce gördüm. Akşam baktığım için emin olmamakla birlikte önceki modellerinden biri olduğunu, hatta, "ulan ne yakışıklı" diye içimden geçirmiştim. Smile

İşin rengi başkaymış. İlgiyle takip ediyorum.

Bu arada Sn. Hasso1'in de yorumunu merak etmekteyim.

Saygılarımla...

Alıntı

P17' nin çıkması HS' nin çakması gibi bir şey olmuş, bu şekilde yurt dışı pazarına sunup bizi rezil etmezler umarım, yoksa adımız taklitçiye çıkacak bu gidişle.

Alıntı

(10-12-2014, 04:59 PM)Hunter75 demiş ki: Helal olsun adamlara. Emin adımlarla ilerliyorlar.

Beş carcörü tıkanmadan da atarsa tamamdır değil mi...Oh ne güzel...Ondan sonra da benim gibi garibanlar '' Yerlide kaliteyi nasıl bulurum...'' diye cırmalayıp dursun...

Çakmacı silah sanayinin kendine özel silah forumlarında hepinize yer var arkadaş, bari buraları kirletmeyin de iki parça bir şey öğrenelim...

Alıntı

Esas siz bu vatanın ekmeğini yiyip suyunu içmenize rağmen tu kaka dediğiniz için buralardan hatta bu vatandan uzak olun. Böylelikle ekmek yediğiniz tabağa pislememiş de olursunuz.

Alıntı

Sayın lupus imla hatalarımdan dolayı şahsınızdan özür diliyorum.
Sn. pigkiller itham ve uyarılarınızdan dolayı teşekkür ederim efendim.
Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi