Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LANSKY
Sn.harun

Cevabınız için teşekkür ediyorum son cümleniz açıklığa kavuşturdu net olarak. Diğerinde aynı spesifik açıklama olmayınca iyice karışmıştı bende. Diğer modeli sipariş geçeyim pazartesi günü.
Bu arada e-posta ile cevap alamama olayını iğnelemek amacıyla yazmadım hocam. Umarım yanlış anlaşılmadım. Mail Server ya da başkaca bir yerde sorun varsa diye bilgi mahiyetindeydi. Smile Evet tac87@ctm.com.tr

Saygılarımla

Alıntı

Standart üründe bir kısıtlama olmadığından açıklama yazma ihtiyacı olmamış. Bizim açıklamalarımız (ek açıklama ihtiyacı duymadıysak) üreticinin ürün açıklamasının tercümesidir.

E-posta cevaplanmaması konusunda, iğneleme düşünmedim zaten. Yazdığınız posta adresini ben kontrol etmiyorum. Eğer bana gelip de cevaplamama durumu varsa kendi posta kutumu araştırayım; mağaza ekibi ise eğer iletiyi görmüş de zamanında size cevap vermiyorsa hizmet aksaklığıdır, ikaz etmem gerekir. Bu nedenle sormuştum.

Alıntı

Sn Harun.

Tamamdır hocam. Tekrar teşekkürler.

Saygılarımla

Alıntı

Sn. Harun
Lansky Easy Grip ve Lockback cakilardan birer tane siparis verdim ama stok teyidi yapmak aklima gelmemisti. Umarim bu iki cakida stok sikintisi yoktur. Saygilar

Alıntı

(23-10-2016, 11:13 AM)Molotov demiş ki: Lansky Easy Grip ve Lockback cakilardan birer tane siparis verdim ama stok teyidi yapmak aklima gelmemisti. Umarim bu iki cakida stok sikintisi yoktur.

Sistem stok mevcudu olmayan ürünü satın almanıza izin vermiyor. Her iki üründen de stok miktarımız yeterlidir.

Yani biz stok girişinde hata yapmazsak, böyle bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

Alıntı

Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Iyi calismalar. Saygilar

Alıntı

Selamlar.
Lansky bıçak bileme ürünleri ile ilgili forumdaki mesajları okudum. Sayın Osman Ortaç'ın videoları da olmak üzere bir kaç video da seyrettim. Anladığım kadarı ile kaliteli ve güzel bir ürün. Elimde çok kaliteli bir bıçağım yok. Evdeki mutfak bıçaklarını ve mevcut olan bir kaç bıçağımı bilemek için Lansky setlerden almaya değer mi? Daha uygun bir bileme seti veya ürünü tavsiyeniz olur mu?
Saygılarımla.

Alıntı

(03-12-2017, 08:27 PM)yyildiz demiş ki: Elimde çok kaliteli bir bıçağım yok. Evdeki mutfak bıçaklarını ve mevcut olan bir kaç bıçağımı bilemek için Lansky setlerden almaya değer mi? Daha uygun bir bileme seti veya ürünü tavsiyeniz olur mu?

Biley malzemesine set olarak para harcamak istemiyorsanız, veya seti kullanacak zaman ya da isteğiniz yoksa, Blademedic gibi küçük bileme aletlerini seçebilirsiniz.

http://www.tac87.com/BLADEMEDIC-CEP-TIPI...R-646.html

Tabii ki setler çok daha düzgün bileyleme ve keskinleştirme yapıyor. Ancak bu alet de çok hızlı şekilde bıçağın işlevsel keskinliği kazanmasını sağlıyor. Daha geçen hafta, mutfakta biraz işe girişmem gerekti. Bıçakların düzgün kesmediğini gördüm. Blademedic ile yaklaşık 10-15 dakika içinde 8-10 bıçağı gayet güzel kullanılır hale getirdim. Dalgalı ağız deseni olan bıçakların diş aralarını bile oldukça iyi keskinleştirdi.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
S@riyerli, 1905sss, yyildiz, Cem1964
Selamlar.
Sayın Harun,
Bilgiler için teşekkürler. Bir ara Ankara mağazanıza uğrayıp bir ürün seçeceğiz o halde.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi